Twój plecak może jeszcze komuś posłużyć. Jeśli go nie używasz, zostaw w sklepie CCC

Twój plecak może jeszcze komuś posłużyć. Jeśli go nie używasz, zostaw w sklepie CCC

Od 16 sierpnia do 11 września potrwa „moCCC pomagania – akcja plecak do oddania” – zbiórka używanych plecaków, organizowana przez Grupę CCC.

Zebrane plecaki po dezynfekcji i drobnych naprawach trafią do potrzebujących rodzin, a te, które nie będą się już nadawały do przekazania, zostaną bezpiecznie zutylizowane. Projekt „moCCC pomagania – akcja plecak do oddania” zostanie zrealizowany we wszystkich sklepach CCC w Polsce oraz na wszystkich rynkach zagranicznych, gdzie obecne są sklepy stacjonarne tej marki.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą mogły pozostawić w sklepie CCC używane plecaki dowolnej marki, w stanie, który pozwoli na dalsze ich użytkowanie. W zamian otrzymają 10% rabat na zakup nowego plecaka. 

– W okresie przygotowań do rozpoczęcia roku szkolnego zwracamy szczególną uwagę na wyzwania w skompletowaniu wyprawek szkolnych, z którymi borykają się potrzebujące rodziny i placówki opiekuńcze. Stąd narodził się pomysł włączenia naszych klientów w akcję, która ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci. Wystarczy przynieść swój nieużywany już plecak, którym odpowiednio się zajmiemy, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Poprzez projekt „moCCC pomagania – akcja plecak do oddania” chcemy wspomóc potrzebujące dzieci w skompletowaniu wyprawki szkolnej, ale również zwrócić uwagę i zachęcić naszych klientów do wspierania inicjatyw służących gospodarce obiegu zamkniętego. Wierzę, że wspólnymi siłami możemy zrobić dużo dobrego dla najmłodszych oraz planety – wyjaśnia ideę akcji Agnieszka Kępińska-Sadowska, dyrektor zarządzająca Pionu Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju w Grupie CCC.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Światowy Dzień AIDS. Liczba zakażeń ciągle wzrasta, ale nie chcemy rozmawiać o HIV

1 grudnia to Światowy Dzień z AIDS. Według