Przygotuj się do targów Ekocuda. Tym razem w realu

Przygotuj się do targów Ekocuda. Tym razem w realu

Fot. Joanna Oleszek

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią organizatorzy zapraszają wszystkich fanów naturalnej pielęgnacji do udziału w stacjonarnych targach Ekocuda.

– Dołożyliśmy należytej staranności, by po wdrożeniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa uczestnicy i wystawcy czuli się bezpiecznie i komfortowo – zapewniają.

Targi odbędą się w Poznaniu (3-4 października), Gdańsku (24-25 października) i Warszawie (21-22 listopada). Organizatorzy przekonują, że nadchodząca edycja będzie wyjątkowa.

– Pomimo dużego sukcesu targów wirtualnych wiedzieliśmy, że naszym fanom brakuje stacjonarnych spotkań. Obserwowaliśmy rozwój sytuacji, a także przebieg innych tego typu wydarzeń. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi – Ekocuda będą bezpieczne, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zastosowaliśmy się do wszystkich obowiązujących norm i wdrożyliśmy rozwiązania, które pomogą nam maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Jakie środki ostrożności?

Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny, który zawiera również deklarację epidemiologiczną. Uczestnicy będą wpuszczani do środka jedynie w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, co będzie skrupulatnie kontrolowane przy wejściu. Wprowadzono również limit odwiedzających – jedna osoba na przestrzeni 2,5 mkw., a także inne środki bezpieczeństwa. Wszystkie wytyczne są szczegółowo opisane w regulaminie dla odwiedzających.

Wyjątkowe oferty i promocje

Na targach jak zawsze pojawią się polscy i zagraniczni wystawcy, prezentując swoje najlepsze naturalne produkty. Uczestnicy mogą liczyć na specjalne promocje i rabaty, a także na niespodzianki i premiery. To świetna okazja, by zakupić kosmetyki, które bywają trudno dostępne w sklepach. Ponadto wystawcy chętnie podzielą się swoją profesjonalną wiedzą i radą, by kupujący mogli wybrać najlepsze dla siebie produkty. Jest to więc wspaniała szansa, by zaopatrzyć się w kosmetyki, które przygotują nasze ciało na nadchodzącą jesień i zimę. Wybór produktów będzie tak duży, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Gdzie i kiedy odbędą się targi Ekocuda?

Jesienne Ekocuda zostaną zorganizowane w trzech miastach:

  • 3-4 października w Poznaniu, w budynku Concordia Design
  • 24-25 października w Gdańsku, na Stadionie Energa
  • 21-22 listopada w Warszawie, w Centrum Praskim Koneser

– Każda przestrzeń zostanie przygotowana tak, by maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo uczestników – zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji na www.ekocuda.com; www.facebook.com/ekocudacom; www.instagram.com/ekocuda; www.linkedin.com/company/ekocuda.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.