Studiotanca.pl — wirtualna szkoła Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża

Studiotanca.pl — wirtualna szkoła Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża

fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela założyli studiotanca.pl. To wirtualna platforma, na której można nauczyć się kroków z nagranych materiałów wideo, komunikować się z trenerem, a także wymieniać się spostrzeżeniami w komentarzach.

W studiotanca.pl będą organizowane kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. – W przyszłości chcemy dodać także lekcje dla seniorów. I to nie tylko tańca towarzyskiego, bo zazwyczaj właśnie takie style są dedykowane starszym osobom. Mam w głowie plan, który chcę zrealizować z kimś, kto specjalizuje się w hip-hopie i przełamuje wszystkie schematy. Przed nami jeszcze wiele pracy — zdradza tancerz Maciej Pela.

Połączył ich taniec

Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i jej męża Macieja połączył taniec. Ona — specjalistka w tańcu towarzyskim, on z kolei mistrz hip-hopu. Jednak udało im się znaleźć wspólny mianownik. Uwielbiają ze sobą tańczyć. Obydwoje mają doświadczenie w uczeniu innych i spełniają się w tym. Małżeństwo wspólnie wychowuję dwie córki – 4-letnią Emilię i 2-letnią Gabrielę. Będąc rodzicami, jeszcze bardziej doceniają oszczędność czasu i wygodę. To właśnie dlatego zdecydowali się stworzyć kurs tańca online, wiedząc, ile pozytywnych efektów przynosi.

– Taniec to wspaniały trening ciała, głowy, emocji i ducha, po którym energia życiowa wrasta! Subskrybując studiotanca.pl, użytkownik ma dostęp do wszystkich materiałów umieszczonych na platformie, a co za tym idzie, sam decyduje co, jak często i z kim ćwiczy oraz na jakim poziomie — zachęcają twórcy wirtualnej szkoły tańca.

Dzięki platformie każdy będzie miał szansę na trening z Agnieszką Kaczorowską-Pelą, Maciejem Pelą, Michaelem Danilczukiem, Adrianną Drozdowicz, Maciejem Dudą, Raydelem Zalidivar Brito, Santiago Bello i Kubą Makowczyńskim.

Domena w prezencie

– Na prezent ślubny dostaliśmy domenę studiotanca.pl. Wtedy już w naszej głowie pojawił się pomysł, który z nami rósł na przestrzeni lat. W końcu, gdy poczuliśmy, że jest to odpowiedni moment, rozpoczęliśmy intensywną pracę. Z każdym tygodniem uczyliśmy się czegoś nowego. Na szczęście znamy się z Maćkiem na tyle dobrze, że nasza współpraca przebiegała dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Doskonale się uzupełniamy, więc uniknęliśmy jakichkolwiek konfliktów podczas tworzenia platformy — wspomina Agnieszka Kaczorowska-Pela, tancerka i aktorka.

Jak wyjaśnia, założona wspólnie z mężem platforma skierowana jest zarówno do młodszych, jak i starszych osób. Również do tych, które stawiają dopiero pierwsze kroki w tańcu. – Ale wychodzimy naprzeciw także zawodowcom, którzy chcą szkolić swoje umiejętności. Wierzymy, że w przyszłości będziemy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich — mówi Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Znanie twarze na inauguracji wirtualnej szkoły

20 listopada w Gardens by Fort w Warszawie, na inauguracji projektu, pojawiło się wielu przyjaciół Agnieszki i Macieja — tancerzy, ale też osób ze świata show-biznesu, m.in.: Anna Korcz, Maja Hyży, Agnieszka Mrozińska, Jakub Zdrójkowski, Justyna Zielska, Laura Samojłowicz, Paulina Koziejowska, Eliza Gwiazda, Maciej Panek i Anna Głogowska.

– Jestem pewna, że platforma studiotanca.pl osiągnie sukces. Ludzie potrzebują tańca, a bardzo często nie mają na to czasu lub mieszkają daleko od aglomeracji miejskiej, gdzie jest odpowiednia szkoła. Tutaj mają pełen wachlarz możliwości na jednej stronie. Wiem, że to będzie coś wyjątkowego. Agnieszka i Maciej podkreślili, że mają mnóstwo pomysłów i niejednym nas jeszcze zaskoczą. To jest wspaniałe i godne pozazdroszczenia, że dwoje ludzi z pasją zaczyna robić coś, co może się okazać biznesem życia. Oni i tak już wygrali swoje uczucia, więc mam nadzieję, że to tylko dodatkowa rzecz, która będzie ich łączyła. Bardzo im kibicuję — powiedziała tancerka, Anna Głogowska.

W opinii wokalistki Mai Hyży pomysł stworzenia platformy tanecznej jest innowacyjny. – Osoby zapracowane, które nie mogą o konkretnych porach zjawić się w danym miejscu, mają szansę skorzystać z tej wygodnej opcji. Siedząc w domu, każdy człowiek zainteresowany tańcem może spełniać swoje marzenia. Podoba mi się, że Agnieszka i Maciej nie zapomnieli także o najmłodszych — skomentowała Maja Hyży. – Sama tańczę w domu. Jest to dla mnie forma wyzwolenia. Tak też spędzam czas z moimi dziećmi. Taniec jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Moja starsza córka bardzo często obserwuje mnie podczas moich występów. Myślę, że sama wykupię subskrypcję na platformie studiotanca.pl, bo zdrowy ruch u dzieci to podstawa — dodała.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?