Strefa Face&Look na targach Beauty Days

Strefa Face&Look na targach Beauty Days

Jesienią, już po raz trzeci, odbędą się Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. W tym roku oficjalnym partnerem imprezy będzie magazyn „Face&Look”, który już dziś zaprasza do swojej strefy, gdzie na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Targi odbędą się w dniach 21-23 września w halach Ptak Warsaw Expo – największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej. Oprócz wielu atrakcji i stoisk poświęconych trendom w kosmetyce i fryzjerstwie, będzie można odwiedzić strefę Face&Look stworzoną po to, by celebrować piękno.

W strefie Face&Look przez trzy targowe dni można będzie odwiedzić część edukacyjną poświęconą urodzie i zdrowiu. W oddzielnej sali będą odbywały się ciekawe prelekcje i pokazy prowadzone przez zaproszone osoby – specjalistów z różnych dziedzin. Wśród nich będą:

  • Agnieszka Niedziałek – znana blogerka i autorytet w dziedzinie pielęgnacji włosów oraz ekspert z zakresu wiedzy o najnowszych kosmetykach do włosów; o wiedzy pani Agnieszki zaświadczą jej piękne naturalne włosy.
  • Siostry Bukowskie – znane influencerki, ekspertki w dziedzinie zdrowego trybu życia, zaprezentują program ćwiczeń pozwalający usprawnić i wyrzeźbić ciało; Pati i Marsi swoje zasady wcielają w życie, dlatego też zaprezentują nie tylko doskonałą kondycję, ale i idealne figury.
  • Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – znani styliści fryzur, twórcy sieci salonów fryzjerskich WS Academy oraz marki kosmetyków o tej samej nazwie, a także znani prowadzący z programu telewizyjnego „Ostre cięcie” odwiedzą strefę Face&Look, by udzielać porad na temat stylizacji włosów.
  • Monika Słowińska – ekspert w dziedzinie aromaterapii, refleksoterapii i pozytywnego myślenia opowie o zdrowiu i profilaktyce raka piersi, którą można i trzeba włączyć do codziennego życia.
  • Dr Justyna Karbownik-Kopacz – fizjoterapeuta, wykładowca akademicki, ratownik American Red Cross, międzynarodowy instruktor aquafitnessu, podzieli się swoją wiedzą z tymi, którzy w mądry sposób chcą dbać o zdrowie.
  • Dr Anna Deda – wykładowca ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, opowie, jak odpowiedzialnie dbać o zdrowie i urodę.
Conrado Moreno

Ale strefa Face&Look to nie tylko edukacja, to również rozrywka – i to z certyfikatem jakości. Jej gwarantem będzie Conrado Moreno – znany konferansjer, osobowość medialna i naczelny magazynu „Face&Look”. Conrado będzie zapraszał do siebie gwiazdy z pierwszych stron gazet i ekranów telewizyjnych, by przeprowadzać z nimi rozmowy. Zapowiada się ciekawie, barwnie i ekskluzywnie, a co najważniejsze – każdy będzie mógł w pobliżu usiąść i posłuchać.

Targi Beauty Days to jednak przede wszystkim święto urody i kosmetyków, dlatego największą część targów zajmą stoiska kosmetyczne. Wśród nich będzie stoisko partnera Face&Look– Naszej Drogerii. Każdy, kto je odwiedzi będzie mógł wypróbować kosmetyki różnych marek, dowiedzieć się czegoś ciekawego o pielęgnacji, a także kupić kosmetyki w atrakcyjnych cenach.

Choć do września jeszcze sporo czasu, już dziś warto wpisać sobie targi Beauty Days do kalendarza. I zaopatrzyć się w specjalny bilet z niespodzianką F&L Box, dostępny na stronie https://www.faceandlook.pl/twoj-bilet-na-beauty-days

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Wady wzroku. Jak pozbyć się okularów?

Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm? A może wykryto