Lidl Polska poszukuje 1000 pracowników. Kogo zatrudni?

Lidl Polska poszukuje 1000 pracowników. Kogo zatrudni?

Lidl Polska chce zatrudnić na umowę o pracę ponad 1000 osób w sklepach i magazynach. Rekrutacja jest prowadzona przez sieć w ramach kampanii „Jesteś LIDLealny? Dla nas tak!”.

Co oferuje firma Lidl Polska, która obchodzi w tym roku 20-lecie obecności na naszym rynku? Z komunikatu nadesłanego przez biuro prasowe sieci wynik, że stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, a także atrakcyjne zarobki – wyższe niż średnie płace w sektorze handlowym.

“W tej chwili w ponad 800 sklepach Lidl Polska pracuje około 25 000 osób. Tylko w 2022 roku sieć zatrudniła ponad 3000 pracowników, a teraz poszukuje 1000 kolejnych. Kampania „Jesteś LIDLealny? Dla nas tak!“ ma zachęcić niezdecydowanych do podjęcia zatrudnienia właśnie w szeregach marki, a także uświadomić o licznych benefitach, na które mogą liczyć jej pracownicy” – czytamy w komunikacie prasowym.

Ile można zarobić w Lidl Polska

Pracownicy sklepów zarabiają od 3 750 zł brutto do 4 600 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pensja wynosi od 3 850 zł brutto do 4 800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy – od 4100 zł brutto do 5 050 zł brutto. Z kolei rozpoczynający pracę komisjoner towaru w magazynie otrzymuje pensję w wysokości od 4 350 zł brutto do 4 750 zł brutto. Po pierwszym roku pracy jego płaca wzrasta do poziomu od 4 550 zł brutto do 5 000 zł brutto, a po upływie dwóch lat zarobki wynoszą od 4 800 zł brutto do 5 250 zł brutto.

Sieć podkreśla, że zatrudnia na lata, o czym świadczą atrakcyjne warunki zatrudnienia, które zapewnia swoim pracownikom. Stabilna jest również pozycja pracodawcy: pomimo zmian na rynku pracy, branża handlowa nadal dobrze funkcjonuje.

Benefity pozapłacowe

Jak zapewnia Lidl Polska, swojemu zespołowi oferuje także szereg benefitów pozapłacowych, takich jak: umowa o pracę na minimum 12 miesięcy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia oraz wyprawka „dla maluszka” i pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą skorzystać z konsultacji psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Zaletą pracy w tej sieci jest również szansa na rozwój zawodowy: promowana jest równość płacowa kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://kariera.lidl.pl/praca-na-lata

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=P5lD5ecTVYE

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.