Przygotuj się na wiosenne nadejście Chloé Nomade

Przygotuj się na wiosenne nadejście Chloé Nomade

Fot. materiały prasowe

Już w marcu na półkach perfumerii Sephora, a miesiąc później również na półkach perfumerii Douglas, pojawi się kolejny produkt z linii Chloé – woda toaletowa Nomade.

Jak podkreślają w firmie Sirowa, w której portfolio znajduje się ten produkt, jest on “słoneczną interpretacją wody perfumowanej Nomade”. Kreator zapachów, Quentin Bisch, uszlachetnił w niej naturalne składniki. W nucie głowy znajdziecie wibrującą i urzekającą łagodność liczi – esencję promiennej kobiecości. Frezja ukazuje swoje liczne niuanse delikatnej i otulającej woni kwiatowej, a śmiały aromat mchu dębowego uwydatnia tonacje tej  świetlistej kompozycji.

Podobnie jak w przypadku wody perfumowanej, kampanię reklamową wody toaletowej Nomade zrealizowano w Radżastanie. Twórcą zdjęć jest Ryan McGinley. Fotograf zaczerpnął inspirację z wietrznej scenerii nieba naznaczonego punktami obłoków, skąpanego w niebieskawych tonacjach świtu. Ukazana na zdjęciu muza fotografa – Ariane Labed, ponownie wcielająca się w rolę podróżniczki, wędrowca, wolnego ducha, jest kobietą Chloé: nowoczesną, słoneczną i naturalną, niezmiennie elegancką.

Woda toaletowa Chloe Nomade

Warto jeszcze napisać kilka słów o flakonie. Jego zaokrąglone linie nawiązują do podróży, która bierze swój początek w zapachu wody perfumowanej Nomade. Przez przejrzyste szkło prześwieca świetlisty, różany płyn.  Błyszczący korek owinięto bladoróżowym węzłem. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Ceramedica Pep-3 – synergiczne działanie ceramidów i peptydów

Marka Perfecta wprowadziła na rynek nową linię kosmetyków Ceramedica Pep-3 z ceramidami i peptydami, które błyskawicznie spłycają zmarszczki, ujędrniają skórę i przyspieszają syntezę kolagenu.