Przygotuj się na wiosenne nadejście Chloé Nomade

Przygotuj się na wiosenne nadejście Chloé Nomade

- Nowości
Fot. materiały prasowe

Już w marcu na półkach perfumerii Sephora, a miesiąc później również na półkach perfumerii Douglas, pojawi się kolejny produkt z linii Chloé – woda toaletowa Nomade.

Jak podkreślają w firmie Sirowa, w której portfolio znajduje się ten produkt, jest on „słoneczną interpretacją wody perfumowanej Nomade”. Kreator zapachów, Quentin Bisch, uszlachetnił w niej naturalne składniki. W nucie głowy znajdziecie wibrującą i urzekającą łagodność liczi – esencję promiennej kobiecości. Frezja ukazuje swoje liczne niuanse delikatnej i otulającej woni kwiatowej, a śmiały aromat mchu dębowego uwydatnia tonacje tej  świetlistej kompozycji.

Podobnie jak w przypadku wody perfumowanej, kampanię reklamową wody toaletowej Nomade zrealizowano w Radżastanie. Twórcą zdjęć jest Ryan McGinley. Fotograf zaczerpnął inspirację z wietrznej scenerii nieba naznaczonego punktami obłoków, skąpanego w niebieskawych tonacjach świtu. Ukazana na zdjęciu muza fotografa – Ariane Labed, ponownie wcielająca się w rolę podróżniczki, wędrowca, wolnego ducha, jest kobietą Chloé: nowoczesną, słoneczną i naturalną, niezmiennie elegancką.

Woda toaletowa Chloe Nomade

Warto jeszcze napisać kilka słów o flakonie. Jego zaokrąglone linie nawiązują do podróży, która bierze swój początek w zapachu wody perfumowanej Nomade. Przez przejrzyste szkło prześwieca świetlisty, różany płyn.  Błyszczący korek owinięto bladoróżowym węzłem. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Jaką rolę odgrywa mikrobiota jelitowa?

Nazywane są często drugim mózgiem człowieka. To w