Nuxuriance Gold — kosmetyki dla dojrzałej suchej skóry

Nuxuriance Gold — kosmetyki dla dojrzałej suchej skóry

Nuxuriance Gold to linia odżywczych kosmetyków przeciwstarzeniowych przeznaczonych do pielęgnacji suchej skóry, która z wiekiem staje się coraz wrażliwsza i delikatniejsza.

Nuxuriance Gold zawiera opatentowaną formułę roślinną o silnym działaniu odżywczym i przeciwstarzeniowym. Łączy w sobie odnawiającą moc komórek dwukwiatowych szafranu i bugenwilli, rozświetlającą siłę kompleksu Oleoactive z róży porcelanowej oraz kompleks odżywczo-regenerujący.

Komórki dwukwiatowe szafranu i bugenwilli cechują wyjątkowe właściwości regenerujące. Działają one w warstwie podstawnej naskórka, czyli w miejscu, gdzie zachodzą wszelkie procesy regeneracyjne skóry. Przez 12 godzin stopniowo uwalniają substancje aktywne. W ten sposób stymulują produkcję nowych komórek skóry, zapewniając widoczny efekt odnowy.

Opatentowany przez Nuxe kompleks Oleoactive z róży porcelanowej przywraca skórze blask, a kompleks odżywczo-regenerujący, na który składają się ekstrakty z jiaogulanu i kwiatu czystka, uzupełnia lipidy niezbędne do utrzymania młodego wyglądu skóry.

Ekstrakt z jiaogulan jest uważany w Azji za eliksir młodości. Pomaga on odbudowywać warstwę lipidową w naskórku, odpowiedzialną za młody wygląd. Z kolei ekstrakt z kwiatu czystka to prawdziwa siła natury, zdolna przetrwać ekstremalne warunki. Dzięki zawartości silnie skoncentrowanych polifenoli (3 razy więcej niż w zielonej herbacie), ekstrakt chroni lipidy przed utlenianiem, wzmacniając barierę ochronną skóry.

Do tego dochodzi jeszcze ekstrakt olejowy z ryżu z Rezerwatu Camargue, który odżywia skórę i wzmacnia jej barierę ochronną, tworząc tarczę, która zatrzymuje wolne rodniki.

W ramach linii Nuxuriance Gold dostępne są cztery produkty:

  • Nuxuriance GOLD Olejowe serum rewitalizujące (300 zł/30 ml) – certyfikowane organiczne serum olejowe z ekstraktem z oleju ryżowego i 4 drogocennymi olejkami roślinnymi. Zapewnia dodatkowe odżywienie i pomaga wzmocnić skórę. Konsystencja olejku przywraca skórze uczucie komfortu, a jego w 100 proc. naturalny zapach z kojącymi nutami neroli zapewnia prawdziwą chwilę przyjemności podczas aplikacji.
  • Nuxuriance GOLD Rozświetlający balsam pod oczy (233 zł/15 ml).
  • Nuxuriance GOLD Ultraodżywczy olejkowy krem do twarzy (292 zł/50 ml).
  • Nuxuriance GOLD Odżywczy balsam wzmacniający na noc (292 zł/50 ml).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Bioderma Sensibio — poznaj moc miceli

Rynek produktów do oczyszczania twarzy i demakijażu zrewolucjonizowała woda micelarna, która zastąpiła żel, mleczko i tonik. W czym tkwi tajemnica produktów micelarnych Bioderma Sensibio?