Te produkty pomogą Ci opóźnić starzenie skóry

Te produkty pomogą Ci opóźnić starzenie skóry

Marka Tołpa wprowadziła na rynek nową linię dermokosmetyków futuris 30+ przeznaczonych do pielęgnacji cery młodych kobiet.

Zawierają one aktywne składniki o działaniu przeciwstarzeniowym i antyoksydacyjnym: unikalny ekstrakt z torfu (torf tołpa), adaptogen w postaci standaryzowanego oleju kurkumowego i biologicznie aktywne przeciwstarzeniowe peptydy w nośnikach z masła shea. Dzięki takiej kompozycji składników przeciwdziałają one przedwczesnemu starzeniu, chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem i promieniowaniem UV. Spłycają drobne linie i zmarszczki. Silnie nawilżają i poprawiają elastyczność. Eliminują oznaki zmęczenia i życia w szybkim tempie. Pozostawiają skórę gładką, świeżą i promienną.

W nowej linii znajdziemy:

  • Futuris 30+ glinkowy żel do mycia twarzy – zawiera antyoksydacyjny olej kurkumowy, przeciwstarzeniowy peptyd w nośnikach z masła shea, czerwoną i białą glinkę.
  • Futuris 30+ krem pod oczy przeciw pierwszym zmarszczkom – redukuje cienie pod oczami i przeciwdziała ich powstawaniu, intensywnie nawilża i poprawia elastyczność, przywraca świeże spojrzenie.
  • Futuris 30+ serum-booster przeciw pierwszym zmarszczkom – łączy w sobie moc serum i lekkość toniku; natychmiast wchłania się w głąb skóry, intensywnie nawilża i przywraca fizjologiczne pH.
  • Futuris 30+ krem przeciw pierwszym zmarszczkom DZIEŃ – lekki krem na dzień z SPF 30, eliminujący oznaki zmęczenia i życia w szybkim tempie. Chroni skórę przed promieniowaniem UV, wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem. Silnie nawilża, spłyca drobne linie i zmarszczki oraz poprawia elastyczność. Pozostawia skórę gładką, świeżą i promienną.
  • Futuris 30+ krem przeciw pierwszym zmarszczkom NOC – buduje w ciągu nocy rezerwę antyoksydantów na kolejny dzień, aby chronić skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami.
  • Futuris 30+ oczyszczająca maska mineralna z borowiną tołpa stanowi doskonałe uzupełnienie pielęgnacji. Wystarczy, że zastosujesz ją raz w tygodniu. Nałóż ją na oczyszczoną twarz i pozostaw na ok. 10 minut do wyschnięcia, następnie rozmasuj zwilżonymi dłońmi, aby zmienić suchą glinkę w oczyszczającą pianę. Głęboko oczyszcza, złuszcza i wygładza naskórek o 41%. 

Dermokosmetyki tołpa dermo face futuris 30+ nie zawierają SLS, parabenów, formaldehydu ani silikonów. Zostały przebadane alergologicznie i dermatologicznie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ich skuteczność została potwierdzona w badaniach aparaturowych. Są to produkty wegańskie. Można je kupić w drogeriach Rossmann, Hebe i Superpharm oraz online – na www.tolpa.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Sanofi uruchamia specjalny program dla pracowników chorych na raka

Pełne wynagrodzenie przez rok, elastyczny czas pracy, wsparcie społeczne i psychologiczne. Koncern farmaceutyczny Sanofi uruchamia specjalny program dla swoich pracowników chorych na raka „Cancer & Work: Acting Together”.