Poznaj potrzeby swojej skóry bez wychodzenia z domu

Poznaj potrzeby swojej skóry bez wychodzenia z domu

Kiedy Twoja skóra odpoczywa od makijażu, możesz w szybki i łatwy sposób zdiagnozować jej potrzeby.

Opracowane przez markę Vichy we współpracy z dermatologami narzędzie – SkinConsult AI – oceni mocne strony Twojej skóry oraz jej potrzeby, a następnie zaproponuje sposób jej pielęgnacji. Wszystko po to, abyś mogła skuteczniej przeciwdziałać procesowi jej starzenia się. Przy użyciu tego narzędzia jest to możliwe w zaledwie 45 sekund!

Diagnoza stanu skóry dokonywana jest na podstawie jednego selfie. Algorytm analizuje skórę pod kątem następujących siedmiu oznak starzenia:

  • głębokie zmarszczki,
  • drobne linie,
  • zmarszczki pod oczami,
  • utrata blasku,
  • utrata jędrności,
  • widoczne pory,
  • przebarwienia.

SkinConsult AI oceni stopień zaawansowania każdej z oznak starzenia w skali od 0­ do 5 i zdiagnozuje potrzeby Twojej skóry, identyfikując jej mocną stronę oraz dwa obszary wymagające priorytetowej pielęgnacji. Dokładność oceny algorytmu oceniana jest na 95 proc., została ona potwierdzona w dwóch publikacjach naukowych.

SkinConsult AI

To łatwe w obsłudze narzędzie dostępne jest w trzech prostych krokach:

  1. Wykonanie i wgranie odpowiedniego selfie. Wykonujemy je bez makijażu i okularów oraz w dobrym – najlepiej naturalnym – oświetleniu.
  2. Udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące wieku i typu skóry.
  3. Otrzymanie wyniku spersonalizowanej analizy opatrzonej komentarzem ekspertów Vichy oraz rekomendacji dotyczącej pielęgnacji i doboru odpowiednich produktów, dzięki czemu z łatwością skompletujesz odpowiedni zestaw do codziennej pielęgnacji.

Diagnoza SkinConsult AI miała swoją światową premierę w styczniu 2019 roku w Kanadzie. Teraz dostępna jest też w Polsce, w wersji mobilnej strony www.vichy.pl/skinconsultai  

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w miejscu pracy?

"To nie jest zawód dla kobiet", "Może zajmij się czymś łatwiejszym, to zbyt trudne dla ciebie", "Masz za małą wiedzę i umiejętności", "Nie dasz rady, nie nadajesz się". Takie zdania słyszą na początku swojej kariery kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w tej branży?