Dermo Scan — innowacyjne narzędzie do analizy skóry twarzy

Dermo Scan — innowacyjne narzędzie do analizy skóry twarzy

Dermo Scan to innowacyjne narzędzie do analizy skóry twarzy, które wprowadziła do swojego sklepu internetowego drogeria Super-Pharm. Opiera się ono na sztucznej inteligencji i jest w stanie precyzyjnie ocenić i określić potrzeby każdej skóry.

Korzystanie z Dermo Scan jest darmowe, proste w obsłudze i dostępne dla każdego bez konieczności rejestracji czy logowania. Po przeprowadzonej analizie skóry Dermo Scan proponuje spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną uwzględniającą produkty marek rekomendowanych przez dermatologów, takich jak Vichy, La Roche-Posay i CeraVe.

Dermo Scan analizuje skórę w 4 prostych krokach

1. Dermo Scan można uruchomić na urządzeniu mobilnym poprzez:

  • zeskanowanie kodu QR               

Nie ma potrzeby pobierania aplikacji, co znacznie upraszcza korzystanie z narzędzia.

2. Na podstawie przesłanego zdjęcia twarzy (wykonanego aparatem lub wgranego z galerii) oraz odpowiedzi na kilka pytań, m.in. o wiek, rodzaj skóry i jej wrażliwość, Dermo Scan przeprowadzi analizę skóry.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zdjęcie powinno pokazywać skórę bez makijażu, a twarz powinna być dobrze oświetlona.

3. Wynikiem analizy jest kompleksowa ocena stanu skóry. Technologia analizuje 7 różnych problemów skórnych:

  • trądzik,
  • zmarszczki,
  • drobne linie,
  • jędrność,
  • blask,
  • przebarwienia,
  • pory.

Dermo Scan, analizując kondycję skóry, ocenia jej mocne strony oraz wskazuje obszary wymagające uwagi. W wynikach znajdują się też opisy problemów (z czego wynikają), ale także wskazówki, jak im przeciwdziałać. Przy opisie każdego z wymienionych 7 problemów znajdują się porady eksperta – dermatologa.

4. Na podstawie analizy proponowana jest rutyna pielęgnacyjna, która odpowie na indywidualne potrzeby skóry. Pielęgnacja składa się z 4 kroków: oczyszczanie, pielęgnacja, nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna. By ułatwić wybór odpowiednich produktów, narzędzie zaproponuje kilka konkretnych propozycji dla każdego kroku pielęgnacyjnego.

To innowacyjne narzędzie w ciągu 2 minut przeanalizuje kondycję skóry, opowie o jej potrzebach i zaproponuje gotową rutynę pielęgnacyjną opartą na konkretnych produktach marek Vichy, La Roche-Posay i CeraVe. Dodatkowo oferuje obszerny zasób wiedzy dla osób, które chcą wiedzieć więcej o pielęgnacji skóry.

Dermo Scan został opracowany na podstawie ponad 16 tys. zdjęć klinicznych. Wykorzystuje ponad 20 lat badań naukowych nad cerą i starzeniem się skóry.

Dermo Scan nie jest poradą medyczną

Technologia Dermo Scan i informacje oraz treści dostarczane przez nią, w niej lub za jej pośrednictwem służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowią porady medycznej, zdrowotnej lub innej konsultacji profesjonalnej ani nie powinny być jako takie traktowane. Nie mogą być również używane w celu diagnostyki, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania schorzeniom, jak również nie mogą zastąpić konsultacji lub porady udzielonej przez personel medyczny posiadający odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?