Over Clean – sposób na przykre zapachy

Over Clean – sposób na przykre zapachy

Z myślą o seniorach i osobach, które sprawują nad nimi opiekę marka Over Clean opracowała serię niezawodnych i skutecznych produktów do czyszczenia i odświeżania pomieszczeń, w których przebywają.

Nieprzyjemna woń przy myciu czy zmianie pampersa nie jest już problemem, kiedy pod ręką ma się skuteczny produkt pomagający pozbyć się zapachu moczu. To samo dotyczy przesiąkniętego nim fotela, krzesła czy kanapy, a także pościeli i odzieży, której często nie pomaga nawet częste pranie.

Marka Over Clean oferuje naturalne i ekologiczne produkty, które skutecznie usuwają wszelkie plamy pochodzenia organicznego, w tym z moczu oraz pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Sprawdziliśmy – po ich użyciu dom naprawdę jest odświeżony i pachnący!

Jeżeli więc poszukujesz produktów czystości, które są przyjazne dla osób starszych, a przy tym bezpieczne dla środowiska, polecamy biodegradowalne i całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska produkty z serii Over Clean:

  • Urine Free Over Clean – biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości zawierający bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach uryny. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp. Występuje w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym.
  • Novitas Over Clean – naturalny nebulizator zapachu w sprayu, który dzięki zawartym molekułom szybko i skutecznie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, skutecznie absorbuje nieprzyjemną woń, pozostawiając w pomieszczeniu długotrwały i przyjemny efekt kwiatowej świeżości. Preparat doskonale nadaje się do neutralizowania zapachów w domu, biurze i wnętrzu samochodu.
  • Neem All Clean Over Clean – ekologiczny płyn do mycia podłóg. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia, pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny i świeży zapach. Naturalny środek czystości przeznaczony do mycia powierzchni lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, kamienia, podłóg drewnianych oraz paneli podłogowych. Dzięki unikatowej formule nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i blask, nie pozostawiając smug. Jest bezpieczny i bardzo wydajny. Receptura produktu oparta jest jedynie o naturalne składniki czynne takie jak: olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy. Po umyciu podłóg zalecane jest ponowne wykorzystanie do np. podlewania roślin w ogrodzie, jak i w domu.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tylko 8 grudnia wyjątkowa promocja w Lidlu! Sprawdź, co możesz kupić taniej

Tylko w czwartek, 8 grudnia, porcelanowe talerze, kubki