Rossmann PL najlepszym źródłem informacji o promocjach

Rossmann PL najlepszym źródłem informacji o promocjach

Już 10 mln Polaków używa aplikacji Rossmann PL w swoich smartfonach. Według użytkowników to najlepsze źródło informacji o promocjach i akcjach specjalnych Rossmanna i przydatne narzędzie w codziennych zakupach.

Nie tylko coraz więcej osób korzysta z aplikacji Rossmann PL w drogeriach, ale rośnie również częstotliwość jej używania, bo pełni ona rolę „asystenta” na zakupach. Przypomina o kuponach zniżkowych, ulubionych produktach w promocji, daje możliwość zakupów Rossmann GO (bez konieczności podchodzenia do kasy, wygodna płatność przez telefon).

Aplikacja Rossmann jest najlepszym źródłem informacji o promocjach, akcjach specjalnych, organizowanych wydarzeniach. To przydatne narzędzie w codziennych zakupach – tak o aplikacji Rossmann PL mówią klienci.

Klienci bardzo chętnie korzystają z funkcji i akcji, które dają im oszczędność na zakupach w Rossmannie – „Kupon za uśmiech” oraz „Cena z apką”.

„Kupon za uśmiech” – wystarczy wybrać odpowiedni kafelek w apce i uśmiechnąć się do telefonu. Po chwili wyświetli się informacja o specjalnej ofercie. Kupon można zrealizować w drogerii stacjonarnej do końca danego dnia. Każdego dnia (z wyjątkiem niedziel i świąt) od godziny 6:00 można, uśmiechając się do telefonu, zdobyć nowy kupon, z innymi produktami. Na użytkowników zarejestrowanych w Klubie Rossmann czekają kupony rabatowe z atrakcyjnymi promocjami: 1+1, 2+1 lub 2+2.

„Cena z apką” to promocyjne ceny na wybrane, specjalnie oznaczone produkty. Należy ich szukać na półkach, w aplikacji i na stronie internetowej. Żeby kupić wybrany produkt w niższej cenie, wystarczy zeskanować aplikację przy kasie, skorzystać z zakupów z funkcją Rossmann GO lub zrobić zakupy w drogerii internetowej Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Zaburzenia odżywiania to nie tylko anoreksja i bulimia. Co najbardziej niepokoi specjalistów?

Około 9 proc. Polaków miało bezpośredni lub pośredni kontakt z anoreksją, ortoreksją (obsesja na punkcie zdrowej żywności) i zaburzeniami picia, 14 proc. z bulimią, 16 proc. z unikaniem i ograniczaniem przyjmowania pokarmów i napojów (ARFID), a aż 21 proc. z kompulsywnym objadaniem się. Zaburzenia odżywiania w Polsce to narastający problem dotykający coraz większej liczby osób w różnym wieku — zarówno kobiet, jak i mężczyzn.