Otwiera się kolejna przychodnia zdrowia w Warszawie. Gdzie?

Otwiera się kolejna przychodnia zdrowia w Warszawie. Gdzie?

Już jutro (18 marca) Centrum Medyczne Damiana uruchamia nową placówkę w Warszawie. Pacjenci będą mogli umówić się w niej na konsultacje różnych specjalistów.

Nowa placówka Centrum Medycznego Damiana mieści się przy ul. Kolejowej 1 w Warszawie, nieopodal Dworca Zachodniego i Szpitala Wolskiego. Pacjenci mogą w niej skorzystać ze wsparcia m.in. chirurga, diabetologa, ortopedy, a od 1 kwietnia także z podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ.

– Od blisko 30 lat misją Centrum Medycznego Damiana jest zapewnienie pacjentom wsparcia medycznego oraz umożliwianie dostępu do szerokiego grona wyspecjalizowanej kadry medycznej. Z roku na rok konsekwentnie realizujemy ten plan – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana. – Jednym z naszych wyróżników jest jakość oraz wysoka dostępność lekarzy. W przypadku wizyt u podstawowych specjalistów oferujemy wizyty w ciągu 24 godzin, co jest zdecydowanym ewenementem na rynku opieki medycznej. Obietnica ta obliguje nas do nieustannego rozwoju i poszukiwania rozwiązań ułatwiających leczenie i wyleczenie naszych pacjentów – dodaje.

W nowej placówce Centrum Medycznego Damiana od poniedziałku od piątku w godzinach 08:00-20:00 do dyspozycji pacjentów jest 11 gabinetów lekarskich i dwa zabiegowe. Na miejscu można wykonać badania laboratoryjne i diagnostyczne – USG, EKG czy Holter EKG. Osoby pracujące na recepcji będą porozumiewały się również w językach ukraińskim i rosyjskim.

Przychodnie Centrum Medycznego Damiana działają w Warszawie także przy ulicach: Wałbrzyskiej 46, Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B, przy Bażantarni 8B oraz przy placu Konesera 10A. Przy ulicy Wałbrzyskiej 46 funkcjonuje Szpital Damiana. W lipcu 2021 roku otwarta została przychodnia w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 42 B.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Ceramedica Pep-3 – synergiczne działanie ceramidów i peptydów

Marka Perfecta wprowadziła na rynek nową linię kosmetyków Ceramedica Pep-3 z ceramidami i peptydami, które błyskawicznie spłycają zmarszczki, ujędrniają skórę i przyspieszają syntezę kolagenu.