Centrum Medyczne Damiana otworzyło kolejną przychodnię. Gdzie?

Centrum Medyczne Damiana otworzyło kolejną przychodnię. Gdzie?

Mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Bemowo mogą od 4 kwietnia umawiać się na wizyty do specjalistów w nowo uruchomionej placówce Centrum Medycznego Damiana przy ul. Lazurowej 71A, na terenie centrum handlowego City Park.

Na pierwszym piętrze kompleksu City Park Lazurowa na pacjentów już teraz czekają m.in. internista, pediatra, ginekolog, alergolog, dermatolog wenerolog, okulista, laryngolog, logopeda, protetyk słuchu oraz radiolog, a wkrótce będzie można skorzystać również z podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ. W nowej placówce Centrum Medycznego Damiana (CMD) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-20:00 do dyspozycji pacjentów jest 16 gabinetów lekarskich oraz 2 gabinety zabiegowe i 2 punkty pobrań/szczepień. Na miejscu można wykonać badania laboratoryjne i diagnostyczne: USG, spirometrię, audiometrię, tonometrię, otoemisje akustyczne, kriochirurgię, elektrokoagulację, EKG czy badanie Holter EKG. Od maja zostanie uruchomiona pracownia RTG. Z osobami pracującymi na recepcji można porozumiewać się nie tylko po polsku, ale również w językach ukraińskim, białoruskim i rosyjskim.

– Centrum Medyczne Damiana od blisko 30 lat wspiera pacjentów oraz zapewnia im dostęp do szerokiego grona wyspecjalizowanej kadry medycznej – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana. – Wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz dostępność do wykwalifikowanych lekarzy jest jednym z naszych wyróżników. Wizyty u podstawowych specjalistów oferujemy w ciągu 24 godzin, co stanowi ewenement na rynku opieki medycznej. Obietnica ta obliguje nas do nieustannego rozwoju oraz poszukiwania rozwiązań, które ułatwiają leczenie i wyleczenie naszych pacjentów. Stąd też pomysł, aby jeszcze bliżej wyjść do klientów i spotkać się z nimi przy codziennych czynnościach, takich jak zakupy. Wierzymy, że wysoka dostępność specjalistów oraz bliskość placówek wspomogą leczenie pacjentów – dodaje.

xxx

Przychodnie Centrum Medycznego Damiana działają już w Warszawie przy ulicach: Wałbrzyskiej 46, gdzie funkcjonuje także Szpital Damiana, Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B, przy Bażantarni 8B, przy placu Konesera 10A oraz przy Kolejowej 1. W lipcu 2021 roku otwarto przychodnię w Piasecznie przy ul. Puławskiej 42B.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.