Już od 17 lutego nowa kolekcja Mosaic w salonach Briju

Już od 17 lutego nowa kolekcja Mosaic w salonach Briju

Nie musisz czekać na Dzień Kobiet! Przełom lutego i marca to najlepszy moment na podkreślenie siły i mocy, które tkwią w każdej z nas. Salony jubilerskie Briju przygotowały z tej okazji szczególną, ultrakobiecą kolekcję biżuterii Mosaic — pełną kolorów i blasku.

Mosaic to, zdaniem jej twórców, coś więcej niż tylko biżuteria. – To prawdziwa sztuka będąca połączeniem sekretu szkła Murano, technik mozaiki bizantyjskiej z kunsztem włoskich rzemieślników. Każdy produkt z wielką precyzją i uwagą wykonywany jest ręcznie tradycyjnymi metodami przez weneckich mistrzów jubilerstwa — tłumaczą w firmie Briju. – Kolekcja Mosaic to zabawa kolorami, florystyczne wzory… Powstała z nutą natury i domieszką klasyki. Zainspirowani pięknem kolorowych kwiatów zamknęliśmy piękne wzory w klasycznych oprawach, dzięki czemu każdy produkt wygląda jak małe dzieło sztuki.

Kolekcja Mosaic — połączenie nowoczesnego designu z kunsztem złotniczym

Każdy produkt z nowej kolekcji Mosaic wykonywany jest ręcznie. Technika polega na precyzyjnym łączeniu ze sobą bardzo drobnych elementów, które w całości tworzą piękne, unikatowe dzieła.

Mikromozaiki są wykonywane w całości manualnie przy użyciu szkła w płytkach z malowniczej wyspy Murano. Włoskie szkło Murano wytwarzane jest wyłącznie przez lokalnych rzemieślników z wykorzystaniem tradycyjnej techniki pozwalającej uzyskać kolory o wyjątkowym nasyceniu.

Pierwsza faza tworzenia mikromozaik polega na wyborze tematu do odtworzenia w mozaice i stworzeniu rysunku przez mozaikarza. Następnie w procesie wykorzystującym wysokie temperatury kolory łączy się ze sobą i kształtuje szkło w wybrane wzory, np. stokrotek, róży czy listków.

Kolekcja Mosaic — bransoletka i kolczyki

BRIJU BRANSOLETKA PODWÓJNA POZŁOCONE SREBRO

Bransoletka podwójna z kolekcji Mosaic została wykonana techniką mozaiki bizantyjskiej, która skrada serce każdej kobiety. Ozdobiona kolorowymi cienkimi patyczkami z przędzonego emaliowanego szkła o różnych kształtach i kolorach. Dodaje wyjątkowego blasku i czyni każdą stylizację unikatową.

Cena: 399 zł

BRIJU KOLCZYKI Z MOTYWEM KWIATÓW ŻÓŁTE SREBRO 925

Kolczyki damskie pozłacane z kolekcji Mosaic zostały wykonane techniką mozaiki bizantyjskiej, która skrada serce każdej kobiety. Ozdobione kolorowymi cienkimi patyczkami z przędzonego emaliowanego szkła o różnych kształtach i kolorach. Dodają wyjątkowego blasku i czynią każdą stylizację unikatową.

Cena: 419 zł

Nowa kolekcja biżuterii Mosaic dostępna jest online już od 9 lutego. W salonach Briju będzie w sprzedaży od 17 lutego.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Ceramedica Pep-3 – synergiczne działanie ceramidów i peptydów

Marka Perfecta wprowadziła na rynek nową linię kosmetyków Ceramedica Pep-3 z ceramidami i peptydami, które błyskawicznie spłycają zmarszczki, ujędrniają skórę i przyspieszają syntezę kolagenu.