Premiera nowej kolekcji Briju: Amber, czyli bursztyn w nowoczesnej odsłonie

Premiera nowej kolekcji Briju: Amber, czyli bursztyn w nowoczesnej odsłonie

Eksperci marki Briju, której twarzą jest Joanna Koroniewska, znaleźli sposób na połączenie bursztynu z nowoczesnym designem i stworzyli nową kolekcję biżuterii o nazwie Amber.

Od jutra (27 kwietnia) nowa kolekcja będzie dostępna w salonach Briju.

Inspiracją dla tej kolekcji było wzornictwo modernistyczne. Charakteryzuje ją geometryczna, harmonijna forma, w której klasyczny, ponadczasowy kamień, jakim jest bursztyn, występuje w wielu nowoczesnych odsłonach, w tym najbardziej pożądanej mlecznej barwie.

– Amber to kwintesencja delikatności, naturalności i feeria wielu barw — od mlecznych, jasnych, po charakterystyczne wiśniowe kolory, które podkreślą wiosenne i letnie stylizacje — przekonują twórcy nowej kolekcji.

Kolekcja Amber zaskakuje niecodzienną formą i połączeniem nowoczesnych kształtów bursztynu ze złotym, szczotkowanym srebrem. Została stworzona tak, że każda z pań odnalazła w niej coś dla siebie. Amber to nie tylko geometryczne, modernistyczne wzory czy klasyczne owale. W najnowszej kolekcji znalazły się także dość charakterystyczne ciemne łezki z elementami muzycznymi – idealne połączenie dla fanek dobrej muzyki.

Czytaj też: Już od 17 lutego nowa kolekcja Mosaic w salonach Briju

W ramach nowej kolekcji biżuterii Amber dostępne są kolczyki, bransoletka i naszyjnik.

Kolczyki na sztyfcie w kształcie heksagonów (cena: 399 zł) wykonane zostały z ciętego oraz szlifowanego ręcznie bursztynu bałtyckiego w mlecznym kolorze. Dopełnieniem idealnie wpasowującym się w odcień bursztynu jest pozłacane, szczotkowane srebro, które perfekcyjnie podbija jasną barwę kamienia.

Podwójna, oryginalna bransoletka zdobiona bursztynami w kolorze mlecznym (cena: 1199 zł) wykonana została z pozłacanego, szczotkowanego srebra w próbie 925. Dodatkowo została wzbogacona o trzy różnej wielkości heksagony wykonane z bursztynów. Ich ręczna obróbka, wykonana z najwyższą starannością, sprawia, że każdy z kamieni kryje za sobą inną, tajemniczą historię, ale zawsze przywołuje na myśl ciepło promieni słońca oraz szum fal ukochanego morza.

Naszyjnik w kształcie geometrycznych heksagonów (cena: 1190 zł) to idealne połączenie tradycyjnej klasyki bursztynu z nowoczesnym wzornictwem. Naszyjnik składa się z czterech heksagonów wykonanych z ręcznie ciętego oraz szlifowanego bursztynu, co sprawia, że każdy element jest unikatowy. Dodatkowo mleczna barwa kamieni idealnie wpasuje się w letni charakter, przywołując nadmorski klimat. Naszyjnik w przepiękny sposób ozdobi otulony słońcem dekolt i rozbłyśnie w blasku promieni słonecznych.

Film prezentujący nową kolekcję znajdziecie tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.