Na warszawskim Zaciszu otwarto centrum stomatologii Enel-Med

Na warszawskim Zaciszu otwarto centrum stomatologii Enel-Med

Możliwość leczenia zębów w narkozie i sedacji wziewnej, a także pełen zakres leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, higiena jamy ustnej. Takie usługi oferuje otwarte dzisiaj (28 września) na warszawskim Zaciszu centrum stomatologii Enel-Med.

Centrum zajmuje powierzchnię 503 mkw. i jest wyposażone w 9 foteli dentystycznych.

– W czerwcu bieżącego roku w drodze emisji akcji pozyskaliśmy kapitał na dalszy rozwój i realizację ambitnej strategii, której elementem jest m.in. umocnienie pozycji na rynku stomatologicznym. Uruchomienie nowoczesnego centrum stomatologii na warszawskim Zaciszu wpisuje się w tę koncepcję. W nowej placówce oferujemy pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych również w znieczuleniu ogólnym lub sedacji wziewnej. Nowa placówka powstała również z myślą o najmłodszych pacjentach, których potrzeby i oczekiwania w zakresie usług stomatologicznych są szczególne. Dzięki narkozie i sedacji wziewnej komfort leczenia dzieci, które nie chcą współpracować z lekarzem dentystą i mają specjalne potrzeby lecznicze, znacząco się poprawi. Chcemy wytyczać trendy w segmencie stomatologii, dlatego nowo otwieraną klinikę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, zatrudniając doświadczony personel – poinformowała Beata Krakowska, dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej w Enel-Med.

Obecnie w ramach segmentu stomatologicznego spółka zatrudnia ponad 200 lekarzy stomatologów oraz 140 asystentek i higienistek w 21 oddziałach w siedmiu największych miastach Polski. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju centrum medyczne Enel-Med do 2025 r. zamierza zwielokrotnić liczbę gabinetów stomatologicznych. Planuje zarówno rozwój organiczny, jak i przejęcia. Spółka ocenia, że pandemia koronawirusa zobligowała wielu właścicieli gabinetów stomatologicznych do większej dbałości o strukturę kosztów, a jednocześnie do inwestowania w rozbudowę potencjału na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. W konsekwencji w branży obserwowane są coraz silniejsze trendy konsolidacyjne.

– Zamierzamy być aktywnym uczestnikiem procesu konsolidacji branży. Dołączenie do stabilnej sieci Enel-Med da właścicielom gabinetów stomatologicznych możliwość skupienia się na wykonywaniu zawodu lekarza stomatologa i własnym rozwoju, przy dostępie do m.in. najnowszych technologii, wiedzy naukowej oraz szkoleń krajowych i zagranicznych. Korzyści odnoszą też sami pacjenci, zyskujący gwarancję dostępu do rozwijającej się technologicznie
i merytorycznie placówki medycznej – podsumowała Beata Krakowska.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.