Mleczno-miodowa kuracja dla włosów matowych

Mleczno-miodowa kuracja dla włosów matowych

Matowym włosom możesz przywróć blask dzięki nowym na rynku kosmetykom do włosów L’biotica Professional Therapy Milk z proteinami mlecznymi, miodem manuka i ceramidami.

Proteiny mleka jak ochronna tarcza

Proteiny, czyli białka, odpowiadają za produkcję elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego – tych wszystkich składników, które w naszym organizmie są odpowiedzialne za odpowiednią gęstość, elastyczność i nawilżenie skóry. Proteiny są również naturalnym budulcem naszych włosów. Zapewniają im prawidłowy wzrost, wzmacniają je, chronią przed uszkodzeniem i sprawiają, że są miękkie, dobrze nawilżone i gładkie.

Proteiny mleka zatrzymują wodę, zapobiegając ponownemu przesuszeniu włosów. Dzięki temu, że domykają łuski włosów, zwiększają ich odporność na wpływ szkodliwych czynników, takich jak częste suszenie, stylizacja czy „twarda” woda. Jeśli dostarczymy pasmom tyle protein, ile potrzebują, staną się sprężyste, błyszczące, mocne oraz zyskają na objętości. Zachwycą blaskiem i nie będą się już puszyć.

Gładkie jak… miód manuka

Miód manuka to szczególny gatunek miodu, który jest pozyskiwany z pyłku kwiatów krzewów herbacianych manuka rosnących wyłącznie w Nowej Zelandii. Znany jest nie tylko z korzystnego wpływu na nasze zdrowie, ale również jako składnik kosmetyków. Do pielęgnacji skóry używają go m.in. księżna Kate Middleton, aktorka Scarlett Johansson czy piosenkarka Kylie Minogue.

Miód manuka sprawdza się również w pielęgnacji włosów, regenerując nawet te ekstremalnie przesuszone. Nawilża je, zapewnia idealną gładkość i miękkość na całej długości. Pasma pielęgnowane kosmetykami z miodem manuka staną się gładkie jak… miód.

L’biotica Professional Therapy Milk to nie tylko mleczno-miodowa kuracja regenerująca dla matowych włosów. To kompleksowa seria otulająca pasma zapachem mleka ze słodkim karmelem i miodem. Idealny sposób na zaspokojenie potrzeb matowych włosów, wymagających intensywnego nawilżenia i blasku.

W skład serii wchodzi mleczny szampon (29zł/250 ml), ekspresowa odżywka (29 zł/200 ml) i intensywnie regenerująca maska do włosów (32 zł/200 ml).

Szampon i odżywka zalecane są do codziennego stosowania, a maska 2-3 razy w tygodniu. Dla uzyskania najlepszych efektów, maskę najlepiej pozostaw na włosach przez 15-20 minut, a następnie spłucz letnią wodą.

Kosmetyki do włosów z linii L’biotica Professional Therapy Milk dostępne są w sieci Rossmann, aptekach oraz w autoryzowanym sklepie L’biotica www.biutiq.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Fundacja Iskierka wyposażyła zabrzański szpital dziecięcy w sprzęt za 1,2 mln zł

Szpital Kliniczny nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w