Zapachy dla Niego: nowości od marki Miraculum

Zapachy dla Niego: nowości od marki Miraculum

Zwykle, przygotowując publikacje na temat nowości rynkowych, skupiamy się na produktach dla kobiet. Tym razem pokażemy, co nowego pojawiło się dla mężczyzn. A jest o czym pisać, bo znana na polskim rynku marka Miraculum przygotowała dla nich cztery nowe wody perfumowane.

ALLURING

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Alluring_Miraculum-2-1024x1024.png

To propozycja dla energicznych, pewnych siebie mężczyzn, którzy przyciągają swoim magnetyzmem. W nucie głowy odnajdziemy bergamotkę, ananas, jabłko i grejpfrut, notę serca tworzą rozmaryn, lawenda i geranium, natomiast nuta bazy to paczuli, drzewny bursztyn, mech i piżmo.

IMPERIOUS

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Imperius_Miraculum-1024x1024.png

Dla urodzonego przywódcy, który lubi smak sukcesu w różnych obszarach życia. To zapach inspirujący, charyzmatyczny i ambitny. Na nutę głowy składają się grejpfrut, cytryna i cynamon, nutę serca tworzą gałka muszkatołowa, nuty zielone i ozonowe, a baza to zasługa nut drzewnych i piżma.

ENIGMATIC

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Enigmatic_Miraculum-1024x1024.png

Zapach dla mężczyzn obdarzonych niebanalną elegancją i odwagą. Wyraża tajemnicę, wolność i męskość, daje intrygująca obietnicę pełna zmysłowych akcentów. Nuta głowy to żywica, ananas, cytryna i mandarynka, w nucie serca odkryjemy lawendę, kardamon i gałkę muszkatołową, natomiast nutę bazy tworzą kadzidło, wetyweria, drzewo cedrowe i drzewo sandałowe.

PASSIONATE

Zapach pełen niuansów, uwodzicielski, tajemniczy i pełen elegancji dla mężczyzn, których cechuje inteligencja, odwaga i autentyzm. Męska zmysłowość zamknięta w kompozycji o skórzanej bazie. W nucie serca wyczuwa się cytrynę, olejek cedrowy, miętę i czystek, w nucie serca – lawendę, szałwię i imbir, a nuta bazy to efekt współdziałania drzewa cedrowego, mchu i skóry.

Cena każdej wody perfumowanej zakupionej w sklepie internetowym www.miraculum.pl wynosi 52,90 zł za 50 ml. Wody są dostępne również w drogeriach Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

20 lipca ruszą zapisy na bezpłatny zabieg leczenia blizny

U osób, których ciała pokrywają szpecące blizny, wykonywane będą nieodpłatne zabiegi kosmetyczne metodą mikronakłuwania Genoscar. Najpierw uelastycznia ona blizny, a z czasem powoduje ich zmniejszenie, a nawet zanikanie.