LUX MED uruchomił swoje pierwsze centrum stomatologiczne w Gdańsku

LUX MED uruchomił swoje pierwsze centrum stomatologiczne w Gdańsku

Pierwsi pacjenci zostali przyjęci do nowej placówki, mieszczącej się przy al. Grunwaldzkiej 347 w Gdańsku, już dzisiaj. LUX MED Stomatologia zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną.

W jednym miejscu można skorzystać z usług specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, protetyki na implantach, ortodoncji, invisalignu i endodoncji, a także leczenia pod mikroskopem i leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Ponadto dostępna jest pełna diagnostyka radiologiczna, pantomografia, RTG i tomografia CBCT.  Placówka dysponuje siedmioma specjalistycznymi gabinetami.

Nowe centrum medyczne znajduje się na parterze budynku Wave. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów, skuterów i samochodów, a dodatkowo naładować lub wypożyczyć samochód elektryczny. LUX MED mieści się przy głównej ulicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, w tym SKM.

– Do tej pory w Gdańsku nasi pacjenci korzystali z usług stomatologicznych w placówkach ambulatoryjnych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy otworzyć pierwsze centrum LUX MED Stomatologia. Przy wyborze tego miejsca kierowaliśmy się komfortem i bezpieczeństwem pacjentów oraz naszych pracowników. Pomimo pandemii, sukcesywnie rozwijamy sieć placówek w całej Polsce – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

LUX MED Stomatologia zaprasza pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 oraz w wybrane soboty w godz. 8.00 -14.00. Centrum medyczne zapewnia specjalny gabinet pedodontyczny oraz kącik dla dzieci.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Zaburzenia odżywiania to nie tylko anoreksja i bulimia. Co najbardziej niepokoi specjalistów?

Około 9 proc. Polaków miało bezpośredni lub pośredni kontakt z anoreksją, ortoreksją (obsesja na punkcie zdrowej żywności) i zaburzeniami picia, 14 proc. z bulimią, 16 proc. z unikaniem i ograniczaniem przyjmowania pokarmów i napojów (ARFID), a aż 21 proc. z kompulsywnym objadaniem się. Zaburzenia odżywiania w Polsce to narastający problem dotykający coraz większej liczby osób w różnym wieku — zarówno kobiet, jak i mężczyzn.