Krem ochronny zimowy Winter Care olśnił jurorki konkursu Twojego Stylu

Krem ochronny zimowy Winter Care olśnił jurorki konkursu Twojego Stylu

Krem ochronny zimowy Winter Care FLOSLEK Laboratorium zdobył nagrodę w konkursie Doskonałość Roku 2022, zorganizowanym już po raz 28. przez miesięcznik Twój Styl.

Krem ochronny zimowy z linii Winter Care FLOSLEK Laboratorium, o którym pisaliśmy tutaj, został doceniony w kategorii Olśnienia, opisanej jako indywidualne odkrycia jurorek. Wybrane z powodu cech szczególnych – wyjątkowego opakowania, przyjemności użycia i skuteczności działania. Cieszą oko, dbają o skórę i ułatwiają życie. 

„Bogaty, śmietankowy, o delikatnym zapachu. Chroni przed zimnem i wiatrem, ubiera twarz w aksamit. Jest tłusty, ale wnika w skórę bez obciążenia. Uwielbiam esencjonalne kremy, więc nie czekam na zimę, żyję z nim już od lata. Używam w nocy, w dzień, nawet pod makijaż” – uzasadniła swój wybór piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna Anna Maria Jopek.

Krem ochronny zimowy Winter Care (cena sugerowana 22,19 zł/50 ml) zawiera oleje, masło shea, alantoinę i prebiotyk. Dzięki takiemu połączeniu składników doskonale pielęgnuje skórę, odżywia ją i zapobiega utracie wody, wzmacniając barierę hydrolipidową naskórka. Cera pozostaje po jego użyciu nawilżona, miękka i gładka, a delikatny film ochronny zabezpiecza naskórek przed czynnikami atmosferycznymi oraz zmniejsza ryzyko jego nadmiernego wysuszenia. To kosmetyk wegański, zawiera aż 96 proc. składników pochodzenia naturalnego.

1 Comments

  1. gratulacje dla Floslek

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.