Skarpetki zdrowotne – prawdziwa ulga dla nóg

Skarpetki zdrowotne – prawdziwa ulga dla nóg

Łagodzą objawy cukrzycy, grzybicy stóp, zaburzeń krążenia, nadpotliwości i wielu innych schorzeń. To nie żart – skarpetki i podkolanówki deoMed rzeczywiście mają zdrowotne właściwości, a stworzyli je byli pracownicy Polskiej Akademii Nauk we współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i pacjentami.

Są bardzo elastyczne, dzięki czemu można je założyć bez problemu nawet na opuchnięte nogi, bezszwowe (nie powodują otarć), mają nieuciskający ściągacz. Mają działanie bakterio- i grzybobójcze, co zawdzięczają m.in. użytej w ich produkcji przędzy zawierającej jony srebra i cynk. Są przewiewne, zapewniają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, a dodatkowo działają jak bezzapachowy dezodorant.

Specjalna konstrukcja ściągacza i niewielka domieszka nowoczesnej lycry lub elastanu sprawiają, że skarpetki świetnie dopasowują się do nogi, przylegając do niej niczym druga skóra.

Stworzono je z myślą o osobach otyłych, z cukrzycą, zaburzeniami krążenia, nadpotliwością, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg, skłonnością do infekcji, ale są zalecane wszystkim, którzy dbają o wygodę i profilaktykę stóp. Producent – firma JJW – zarejestrował je jako wyrób medyczny. I mimo że został za nie obsypany nagrodami (m.in. I miejsce i tytuł: Najlepszy produkt dla diabetyka w plebiscycie “Dobre dla Diabetyka 2012″, I miejsce w kategorii: odzież profilaktyczna na Diabetica Expo 2012, wyróżnienie na XIX Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego), wciąż je ulepsza, kierując się opiniami ekspertów, do których zalicza również samych użytkowników.

Zainteresowanych skarpetkami zdrowotnymi deoMed informuję, że można je kupić w wybranych aptekach, sklepach medycznych i autoryzowanym sklepie internetowym www.deomed.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w miejscu pracy?

"To nie jest zawód dla kobiet", "Może zajmij się czymś łatwiejszym, to zbyt trudne dla ciebie", "Masz za małą wiedzę i umiejętności", "Nie dasz rady, nie nadajesz się". Takie zdania słyszą na początku swojej kariery kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w tej branży?