Jesteś klientem Rossmanna? Decyzja należy do Ciebie!

Jesteś klientem Rossmanna? Decyzja należy do Ciebie!

Fot. materiały prasowe

Trwa 4. edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Klubowicze Rossmanna wybierają, komu chcą przekazać punkty gromadzone podczas zakupów.

– Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju – poinformowano nas w biurze prasowym Rossmanna.

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja, schroniska dla zwierząt. Od 13 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL, gromadzili na swoich kontach punkty. Teraz mogą wybrać jedną z instytucji, np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec akcji przekażą zebrane punkty. Rossmann zamieni je na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mamy czas do 3 kwietnia.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi zakupy.

– Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać, jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Zamienimy je na dostępne w naszych drogeriach produkty. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty – tłumaczy Jakub Jankowski z Działu Rzecznika Prasowego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z