Jesteś klientem Rossmanna? Decyzja należy do Ciebie!

Jesteś klientem Rossmanna? Decyzja należy do Ciebie!

- Aktualności
Fot. materiały prasowe

Trwa 4. edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Klubowicze Rossmanna wybierają, komu chcą przekazać punkty gromadzone podczas zakupów.

– Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju – poinformowano nas w biurze prasowym Rossmanna.

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja, schroniska dla zwierząt. Od 13 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL, gromadzili na swoich kontach punkty. Teraz mogą wybrać jedną z instytucji, np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec akcji przekażą zebrane punkty. Rossmann zamieni je na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mamy czas do 3 kwietnia.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi zakupy.

– Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać, jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Zamienimy je na dostępne w naszych drogeriach produkty. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty – tłumaczy Jakub Jankowski z Działu Rzecznika Prasowego

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Czego potrzebuje skóra po 25. roku życia?

Skóra zaczyna biologicznie starzeć się już od ok.