GREEN for skin z nagrodą COSMO TRENDS

GREEN for skin z nagrodą COSMO TRENDS

Kosmetyki z linii GREEN for skin Laboratorium Kosmetycznego Floslek znalazły się w zaszczytnym gronie produktów wyróżnionych tytułem COSMO TRENDS podczas targów Cosmoprof Asia w Hongkongu.

Cosmoprof Asia w Hongkongu to największe targi branży kosmetycznej w Azji. W tym roku, tak jak inne imprezy, odbyły się online. Podczas targów opublikowano kluczowe trendy kosmetyczne w postaci raportu CosmoTrends. Opracowano go we współpracy z renomowaną agencją światowych trendów kosmetycznych BEAUTYSTREAMS.

Cosmoprof Asia zaprosiła wszystkich wystawców do zgłaszania najnowszych innowacji produktowych. BEAUTYSTREAMS przeanalizowało setki zgłoszeń online i zidentyfikowało wyróżniające się trendy wśród produktów na świecie. Raport CosmoTrends prezentuje 21 innowacyjnych produktów, wybranych spośród wystawców Cosmoprof Asia Digital Week 2020.

Kosmetyki z linii GREEN for skin marki Floslek Laboratorium otrzymały wyróżnienie w kategorii Nature’s Potions – Natural heroes of health – z uwagi na naturalny, wegański skład, a także zastosowane ekologiczne opakowania z wymiennymi wkładami (refillami).   

Linia GREEN for skin to kosmetyki zawierające ekstrakty z zielonych warzyw: selera, groszku zielonego, natki pietruszki i ogórka o nawilżającym i kondycjonującym działaniu. Są to produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego, a wymienne wkłady refill to o 80 proc. mniej plastiku i oszczędność. Wybierając je, dbasz zarówno o swoją skórę, jak i naszą planetę!

2 Comments

  1. gratulacje, dobra linia z ekologicznymi opakowaniami

  2. gratki, bardzo się cieszę, że FLoslek jest ekologiczny

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.