Kremy w mgiełce nagrodzone na targach światowych trendów kosmetycznych

Kremy w mgiełce nagrodzone na targach światowych trendów kosmetycznych

MIST CREAM – prezentowane już na naszym portalu kremy w mgiełce polskiej firmy FLOSLEK Laboratorium – znalazły się w gronie 26 innowacyjnych produktów nagrodzonych na targach WeCosmoprof International 2021.

Wyróżniono je tytułem COSMO TRENDS w kategorii My Body, My Temple – Unique skin care za ultralekką formułę idealną na lato, wygodną, higieniczną aplikację oraz naturalny, wegański skład. FLOSLEK Laboratorium to jedyna polska firma, która znalazła się w tym zestawieniu. Gratulujemy!

Podczas targów WeCosmoprof International 2021 ogłoszono raport Cosmo Trends, opracowany we współpracy z renomowaną agencją światowych trendów kosmetycznych BEAUTYSTREAMS. Cosmoprof Asia zaprosiła wszystkich wystawców do zgłaszania najnowszych innowacji produktowych. BEAUTYSTREAMS przeanalizowało setki zgłoszeń i wybrało spośród nich takie, które odzwierciedlają najważniejsze aktualne trendy trendy kosmetyczne na świecie.

MIST CREAM to emulsje w sprayu, idealne do stosowania wiosną i latem, kiedy skóra potrzebuje odżywienia i nawilżenia, ale również świeżości i lekkości stosowanych kosmetyków. Jednocześnie są bardzo bogate w dobroczynne składniki odżywcze. Działają wszechstronnie na skórę i są przez nią dobrze przyswajane. Aż 98 proc. zastosowanych w nich składników jest pochodzenia naturalnego. Zawierają olej z dzikiej róży chilijskiej i marchwi, olejek lawendowy, ekstrakt z owoców aceroli, aschwagandhę, kwas hialuronowy oraz prebiotyki. Są pozbawione mikroplastiku, glutenu i laktyny. To produkty wegańskie.

Wszystkie kosmetyki dostępne są w sklepie www.floslek.pl

1 Comments

  1. super! fajny produkt w przystępnej cenie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.