BARWA Siarkowa: stara linia z nowym składem i designem

BARWA Siarkowa: stara linia z nowym składem i designem

BARWA Siarkowa ma już 40 lat! Z tej okazji marka postanowiła udoskonalić kultową linię kosmetyków zwalczających niedoskonałości skóry — zmienił się nie tylko design opakowań, ale przede wszystkim skład produktów. Są teraz bardziej dopasowane do potrzeb współczesnych klientów.

Co łączy pokolenie obecnych 40-latków czy 50-latków? Na pewnym etapie życia prawdopodobnie mieli problemy z niedoskonałościami cery, w tym z trądzikiem. Obecnie boryka się z nim nie tylko wielu nastolatków, ale również coraz więcej dorosłych. Linia BARWA Siarkowa 40 lat temu towarzyszyła rodzicom pokolenia Z, którzy teraz mogą przekazać siarkową moc kolejnej generacji. Odpowiednia pielęgnacja może połączyć i zbliżyć twe dwa – mogłoby się wydawać – odległe światy.

Dla specjalnych potrzeb skóry marka BARWA już ponad 40 lat temu opracowała rewolucyjną linię, która wykorzystuje antybakteryjne właściwości siarki. Choć przez lata zmienił się zarówno rynek, jak i  potrzeby klientów, BARWA Cosmetics, idąc z duchem czasu, odświeżyła linię BARWA Siarkowa. W nawiązaniu do bogatej tradycji serii oraz zainspirowana najnowszymi osiągnięciami naukowymi w pielęgnacji skóry z niedoskonałościami stworzyła nową generację produktów.

Ta kompleksowa seria kosmetyków do pielęgnacji antytrądzikowej o udowodnionej skuteczności poradzi sobie ze wszystkimi niedoskonałościami skóry. Pomaga w walce z trądzikiem, ogranicza wytwarzanie sebum, przeciwdziała powstawaniu nowych niedoskonałości, działa antybakteryjnie oraz wygładza i rozświetla skórę. Eksperci i technolodzy zadbali też o to, by w składach kosmetyków nie znalazły się żadne substancje o wątpliwej reputacji oraz wzbogacili wszystkie produkty o niacynamid i cicę – składniki, które w ostatnich latach szturmem podbiły rynek kosmetyczny dzięki swoim niezwykłym właściwościom antybakteryjnym, kojącym i pielęgnującym. Dzięki nim skóra trądzikowa z dnia na dzień staje się coraz bardziej ukojona, wygładzona i rozświetlona, a niedoskonałości coraz mniej widoczne.  

Za wewnętrzną metamorfozą poszła zmiana designu. Powrócono do charakterystycznych dla BARWY Siarkowej kolorów – pomarańczowego i turkusowego, a na frontach opakowań podkreślono główny składnik, jakim jest bioaktywna siarka w specjalnie dobranym przez ekspertów stężeniu. To właśnie jemu BARWA Siarkowa zawdzięcza tak skuteczną walkę z trądzikiem. Dzięki niemu skóra zostaje dogłębnie oczyszczona, zmiany trądzikowe i podrażnienia złagodzone, a widoczność porów zmniejszona.

Linia BARWA Siarkowa to 9 różnych produktów:

  • siarkowy żel oczyszczający;
  • siarkowy peeling-maska 2 w 1 wygładzający;
  • mydło siarkowe w kostce;
  • mydło siarkowe w płynie;
  • siarkowy tonik złuszczający beztłuszczowy;
  • siarkowy tonik matujący;
  • siarkowe serum punktowe;
  • siarkowy krem matujący;
  • siarkowy krem długotrwale nawilżający.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.