Te zabiegi na ciało i twarz pomogą ci się przygotować na nadejście lata

Te zabiegi na ciało i twarz pomogą ci się przygotować na nadejście lata

Przybyło ci zimą kilka zbędnych kilogramów i nie udało ci się ich pozbyć? Rusz się z kanapy i skorzystaj ze wsparcia medycyny estetycznej! Połącz zdrową dietę z aktywnością ruchową i zabiegami na ciało i twarz.

Czytaj też: Hand Magic – autorska koncepcja odmładzania dłoni dr. Franciszka Strzałkowskiego

Autorskie zabiegi na ciało

Warszawska Klinika Strzałkowski ma w swojej ofercie dwa opracowane przez jej ekspertów autorskie zabiegi na ciało — Deep Body Relief i Target Body.

Deep Body Relief to zabieg, który polega na autorskim połączeniu dwóch technologii — endermologii i fali uderzeniowej. Efektem ich zastosowania w odpowiedniej sekwencji i ilości serii, jest znaczna poprawa sylwetki, redukcja cellulitu i wyszczuplenie.

Jakie jeszcze korzyści daje takie połączenie technologii?

– Deep Body Relief niweluje uczucie ciężkich nóg, drenuje, detoksykuje, rozluźnia mięśnie, przeciwdziała sztywności i bólom karku, więc doskonale nadaje się dla osób pracujących przy biurku. Zapewniając odprężenie i relaks, jednocześnie zmniejsza cellulit i walczy z miejscowymi krągłościami — wyjaśnia dr Franciszek Strzałkowski, właściciel Kliniki Srzałkowski.

Z kolei Target Body to bardzo skuteczny zabieg przeznaczony dla osób, dla których priorytetem jest odchudzenie i redukcja tkanki tłuszczowej. Ten zabieg stanowi połączenie trzech różnych technologii: karboksyterapii, kriolipolizy i fali uderzeniowej.

– Te trzy technologie połączone razem w odpowiedniej sekwencji dają najlepsze efekty wyszczuplenia i wymodelowania ciała. Bardzo często stosujemy też zabieg radiofrekwencji na ciało, który polega na radykalnym napięciu skóry w zasadzie na całym ciele — tłumaczy dr Franciszek Strzałkowski.

Na skórę wiotką nad kolanami idealnym rozwiązaniem jest seria zabiegów radiofrekwencji makroigłowej. Dzięki niej można osiągnąć radykalne odmłodzenie skóry oraz napięcie i podciągnięcie całej okolicy nad kolanami.

REKLAMA

Technologia ta również idealnie sprawdza się w terapii skojarzonej, której celem jest redukcja rozstępów. Najlepiej sprawdza się w tej sytuacji połączenie karboksyterapii z radiofrekwencją makroigłową, a czasami również z zabiegiem z użyciem lasera frakcyjnego CO2. “Wisienką na torcie” jest osocze bogatopłytkowe dodane na koniec zabiegu.

Czytaj też: #lubiesiebie wbrew wszystkiemu i wszystkim

Autorskie zabiegi na twarz

Eksponując latem ciało, nie wolno nam zapominać o twarzy, bo to ona jako pierwsza, zanim odsłonimy ciało, będzie wystawiona na działanie słońca. Autorski zabieg Deep Meso Sensation, opracowany przez dr. Franciszka Strzałkowskiego, pozwala odkryć i docenić wszystkie zalety mezoterapii, do której eksperci z Kliniki Strzałkowski podchodzą w sposób innowacyjny, kompleksowy i całościowy. Co to oznacza?

– Dzielimy twarz na trzy części: czoło, okolicę oczu i pozostały obszar, ponieważ skóra na każdej z tych partii jest inna i potrzebuje innej rewitalizacji. Na każdą z tych trzech okolic podawana jest odpowiednio dobrana autorska mieszanka produktów, bazująca głównie na koktajlach marki Fillmed. Efektem zabiegu Deep Meso Sensation jest dogłębna rewitalizacja całej twarzy — mówi dr Franciszek Strzałkowski.

Zabieg Deep Meso Sensation przygotowuje skórę do spotkania ze słońcem, naprawia fotouszkodzenia, nawilża, regeneruje, dodaje blasku i świeżości, chroni przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Regularnie powtarzany stanowi doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

10-12 lipca odbędzie się 10. festiwal “Ślimakowe Rytmy”

W dniach 10-12 lipca odbędzie się jubileuszowy 10. Międzynarodowy Festiwal dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Zaburzeniami Słuchu "Ślimakowe Rytmy". Jak zwykle będzie mu towarzyszyć konferencja naukowo-szkoleniowa.