Aplikacja Damian Online jest już dostępna w 3 językach

Aplikacja Damian Online jest już dostępna w 3 językach

Fot. Pixabay.com

Aplikacja Damian Online dla pacjentów Centrum Medycznego Damiana dostępna jest już w nowej wersji – z nowymi funkcjonalnościami i w trzech różnych językach.

Aplikacja Damian Online, dostosowana do systemów operacyjnych Android i iOS, służy przede wszystkim do rezerwowania i odwoływania wizyt u specjalistów. Znajdują się w niej również e-recepty i skierowania wystawione przez lekarzy oraz szczegóły wizyt, które już się odbyły. Wyniki badań są wprowadzane do aplikacji natychmiast po zakończeniu ich analizy przez laboratorium.

Szczególnie przydatna jest funkcja pobierania wyników badań w formie PDF oraz przeglądania ich online. Nie są to jednak jedyne funkcjonalności, z których mogą korzystać pacjenci.

Nowa wersja aplikacji umożliwia połączenie profilów, dzięki czemu np. rodzice mogą w łatwy sposób zarządzać kontem swojego dziecka. Kolejną nowością są powiadomienia PUSH, czyli przypomnienia wysyłane przez aplikację na ekran telefonu. Nowa odsłona Damian Online oferuje trzy wersje językowe: polską, angielską i ukraińską.

– Od dawna mamy wśród naszych pacjentów osoby, dla których pierwszym językiem jest angielski lub ukraiński. To udogodnienie stworzone z myślą o nich – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana.

– W ostatnim roku przybyło nam zwłaszcza pacjentów ukraińskojęzycznych. Jesteśmy w tej grupie bardzo dobrze kojarzeni, bo od pierwszych dni rosyjskiej agresji na Ukrainę Centrum Medyczne Damiana zaangażowało  się w pomoc jej ofiarom. W Warszawie żyje też duża grupa osób z krajów anglojęzycznych oraz osób, które po prostu lepiej posługują się językiem angielskim niż polskim. We wszystkich naszych placówkach pacjenci mogą również uzyskać pomoc w tych językach. Dodanie wersji językowych do głównego narzędzia zarządzania wizytami i komunikowania się z pacjentami było więc naturalnym krokiem – dodaje Marek Kubicki.   

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.