Zafunduj sobie Novanoc – Naturalny Sen, żeby wreszcie dobrze się wyspać

Zafunduj sobie Novanoc – Naturalny Sen, żeby wreszcie dobrze się wyspać

Uczucie wiecznego zmęczenia, zestresowanie i poirytowanie, niższa efektywność i brak koncentracji, a w efekcie bezsenność. Kto z nas nie odczuwał podobnych problemów w ostatnim czasie?

A przecież sen jest nam potrzebny, żeby przetrwać. Ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu biologicznym, poznawczym, społecznym oraz emocjonalnym. Niestety przez zmiany w społeczeństwie, rozwój technologii i natłok informacji, jakość naszego snu pogorszyła się.

Z problemami ze snem boryka się już 54 proc. ludzi na świecie, jednak niewielu z nich aktywnie je rozwiązuje – tylko jedna na 10 osób stosuje preparaty wspierające zdrowy, nieprzerwany sen.

– Od jakiegoś czasu jakość mojego snu pogorszyła się. Nie śpię już tak dobrze jak kiedyś, a noc nie przynosi mi wystarczającego odpoczynku. Tracę więcej czasu na zasypianie i kilkakrotnie budzę się w ciągu nocy. Chciałabym, aby sen znowu przychodził naturalnie i był źródłem siły w ciągu dnia – mówi jedna z pacjentek mających problemy ze snem.

Jak pokazują badania konsumenckie aż 81 proc. Polaków doświadcza problemów ze snem, a tylko 9 proc. je leczy, mimo że po dobrze przespanej nocy mamy znacznie lepsze samopoczucie i humor. Do najczęstszych problemów ze snem należą: problemy z zasypianiem, nocne wybudzenia oraz zmęczenie o poranku. Skutki tej sytuacji to m.in.: spowolnienie reakcji, obniżenie koncentracji, osłabienie pamięci, czy zwiększony apetyt.

Aby zapobiec tym negatywnym skutkom, warto rozważyć stosowanie preparatów z formułami, które zawierają naturalne substancje wspomagające zdrowy sen. Jednym z takich preparatów jest Novanoc Naturalny Sen – suplement diety naturalnie wspomagający jakość snu, przeznaczony dla osób dorosłych. Jego skład – waleriana i lawenda – gwarantuje potrójne działanie:

  • ułatwia zasypianie (dzięki walerianie, która przyczynia się do skrócenia czasu potrzebnego na zaśnięcie),
  • wspomaga nieprzerwany sen (dzięki zawartości waleriany, która przyczynia się do poprawy jakości snu oraz lawendy, pomagającej utrzymać zdrowy sen),
  • wspiera dobre samopoczucie w ciągu dnia (dzięki walerianie, która przyczynia się do odzyskania fizycznego i psychicznego samopoczucia).

Preparat nie powoduje efektu przyzwyczajenia. Jest dostępny w aptece, kosztuje ok. 23 zł za opakowanie zawierające 16 kapsułek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.