Z tą aplikacją łatwiej podsumujesz swój dorobek i stworzysz solidne CV

Z tą aplikacją łatwiej podsumujesz swój dorobek i stworzysz solidne CV

Fot. pixabay.com

Planujesz zmianę pracy lub awans? Zacznij od uporządkowania dotychczasowego dorobku zawodowego – może Ci w tym pomóc bezpłatna aplikacja Moje Portfolio.

Moje Portfolio to innowacyjny system, dzięki któremu możliwe jest przedstawienie ścieżki zawodowej i własnych kompetencji w czytelny sposób. Jak to działa?

Na dedykowanej temu celowi stronie załóż swój profil, który umożliwi Ci zgromadzenie i zaprezentowanie danych na temat dotychczasowego zatrudnienia oraz posiadanych umiejętności. Brzmi jak pisanie CV? Jest jednak zasadnicza różnica. Do informacji, które tam umieścisz, możesz dodać pliki ilustrujące Twoje osiągnięcia. Mogą to być wykonane przez Ciebie projekty, zdjęcia, grafiki, filmy, teksty, czy utwory muzyczne. Aplikacja została zaprojektowana tak, by możliwe było dodawanie załączników w różnych formach oraz przyporządkowanie ich do poszczególnych kwalifikacji.

Program umożliwia także wygenerowanie czytelnego, uporządkowanego i nowoczesnego CV, które pokaże Twoje kompetencje w praktyce.

Ta aplikacja jest dla Ciebie

Moje Portfolio to narzędzie odpowiednie przede wszystkim dla osób, które chcą zmienić dotychczasową pracę. Zalety aplikacji dostrzegą także ci, którzy chcą w sposób zaplanowany i nowoczesny zarządzać swoją karierą.

Moje Portfolio jest narzędziem, które  w pełni odpowiada  założeniom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz promuje ideę uczenia się przez całe życie. Pozwala planować rozwój zawodowy, poszerzać obszary zainteresowania oraz prezentować osiągnięcia. Dzięki aplikacji wyraźnie widzimy, w którym kierunku rozwijać nasze umiejętności. Tradycyjne CV nie daje takiej sposobności.

[Grzegorz Maryniec, rzecznik prasowy Instytutu Badań Edukacyjnych]

Gromadź, porządkuj i udostępniaj dane innym, jeśli tylko tego chcesz

Aplikacja ma jeszcze mnóstwo innych funkcji. Po pierwsze, do każdego profilu można dodawać etapy rozwoju zawodowego oraz poszczególne umiejętności i kwalifikacje. Dodatkową korzyścią jest możliwość zamieszczania materiałów w różnych formatach – od filmów, poprzez zdjęcia, aż po prezentacje. Po drugie, klarowny system pozwala pogrupować kompetencje oraz załączone pliki w katalogi. Co istotne, dane zapisywane są w chmurze, dzięki czemu są bezpieczne i można je edytować w każdym momencie.

W Moim Portfolio każdy sam decyduje, komu i w jakim zakresie chce udostępniać dane – można podzielić się z daną osobą całym swoim dorobkiem zawodowym, albo pokazać jej tylko część w postaci wybranego katalogu.

Znalezienie lepszej pracy to plan jak najbardziej do zrealizowania

Nowy Rok motywuje do postanowień i stawiania sobie celów. Jak podkreślają marketingowcy, cele muszą być SMART, czyli przede wszystkim mierzalne i realne. By mogły takie być, muszą być oparte na konkretach. Zamiana kawy na świeżo wyciskane soki, wizyta na siłowni trzy razy w tygodniu – to dobry początek. Ale znalezienie lepszej pracy również jest realnym celem. Pierwszym krokiem w jego osiągnięciu może być założenie profilu w aplikacji Moje Portfolio. Co Ty na to?

Odwiedź stronę mojeportfolio.ibe.edu.pl i dowiedz się więcej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Rak prostaty: gliwiccy naukowcy zbadają nową terapię

Naukowcy z Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach ocenią