Yasumi S-Skin – zabieg nawilżający skórę idealny na lato

Yasumi S-Skin – zabieg nawilżający skórę idealny na lato

Jak utrzymać latem idealny poziom nawilżenia skóry? Jak ją dotlenić, odżywić, ukoić podrażnienia, wzmocnić naczynka i zabezpieczyć przed działaniem wolnych rodników? Wypróbuj zabieg Yasumi S-Skin.

Zabieg Yasumi S-Skin wychodzi naprzeciw potrzebom skóry podczas lata. Bo chociaż ty uwielbiasz tę porę roku, twoja skóra jej nie znosi. Klimatyzacja niszczy warstwę hydrolipidową, która zabezpiecza skórę przed odwodnieniem. Staje się ona sucha, szorstka i skłonna do podrażnień. Opalanie także sprzyja utracie wilgoci. Podobnie szkodzą skórze kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie. Wszystkie te, zdawałoby się, niewinne przyjemności prowadzą do jej wysuszenia. Skóra staje się szorstka i podrażniona. Traci elastyczność i jędrność, a pod koniec wakacji zamiast młodziej wyglądasz starzej.

Aby tego uniknąć, warto rozejrzeć się za dodatkowym wsparciem dla skóry. Idealny będzie zabieg Yasumi S-Skin, który opracowali eksperci jednej z największych sieci beauty w Polsce.

Korzyści z zabiegu Yasumi S-Skin

Wszystkie etapy zabiegu Yasumi S-Skin prowadzą do przywrócenia idealnego poziomu nawilżenia skóry, odżywienia jej, dotlenienia, ukojenia podrażnień, wzmocnienia naczynek i zabezpieczenia przed działaniem wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest gładka, elastyczna, jędrna, promienna.

  1. Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry z makijażu, sebum, kurzu, wszelkich zanieczyszczeń. Oczyszczanie jest bardzo dokładne, staranne, ale delikatne. Sekret tkwi w tym, by przy oczyszczaniu nie osłabiać płaszcza hydrolipidowego skóry.
  2. Kolejny etap polega na usunięciu martwych komórek naskórka przy pomocy delikatnego peelingu kawitacyjnego.
  3. Na świeżą, czystą skórę aplikowana jest ampułka z witaminą C, a jej działanie spotęgowane jest infuzją tlenową. Witamina C wymiata wolne rodniki, wzmacnia naczynka, poprawia zdolności skóry do syntezy kolagenu, rozjaśnia i przywraca skórze blask.
  4. Zabieg wieńczy głęboki relaks z maską algową, która intensywnie nawilża, oczyszcza z toksyn, łagodzi i koi podrażnienia, tworzy na skórze ochronny film.

Cena zabiegu na twarz wynosi 220 zł.

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całym kraju.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.