Masz przesuszoną skórę? Ten zabieg jest dla ciebie!

Masz przesuszoną skórę? Ten zabieg jest dla ciebie!

Zabieg S-Skin jest dla osób, które wróciły z wakacji z przesuszoną skórą. Jeśli choć na jedno z poniższych pytań odpowiesz twierdząco, zarezerwuj sobie czym prędzej wizytę w gabinecie YASUMI.

1. Czy w trakcie urlopu przebywałaś w klimatyzowanych pomieszczeniach?

Klimatyzacja w samochodzie, samolocie czy pokoju bardzo wysusza skórę. Rujnuje jej warstwę hydrolipidową, która zabezpiecza przed odwodnieniem. Skóra staje się sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.

2. Czy opalałaś się podczas urlopu?

Ekspozycja na słońce, wysokie temperatury także sprzyjają utracie wilgoci, więc im więcej opalania, tym skóra mniej elastyczna, mniej jędrna, bardziej szorstka i podrażniona.

3. Czy kąpałaś się w morzu lub basenie?

To kolejna przyjemna aktywność, która niestety szkodzi skórze. Podczas pluskania w słonej lub chlorowanej wodzie degradacji ulega jej płaszcz hydrolipidowy. Traci ona cennego sojusznika, który utrzymuje ją w dobrej kondycji i zabezpiecza przed ucieczką wilgoci.

4. Czy podczas wakacji zaniedbałaś codzienną pielęgnację?

Zmiana trybu życia często pociąga za sobą zmianę nawyków, również pielęgnacyjnych. Nie chcąc tracić czasu, idziesz na skróty. Mniejszą wagę przykładasz do oczyszczania, tonizacji. Nie zapewniasz skórze odpowiedniego ukojenia ani nawilżenia. Brak systematycznej, odpowiedniej pielęgnacji to jeszcze jeden czynnik, który pogarsza jej kondycję.

Na czym polega zabieg S-Skin?

Zabieg S-Skin opracowali eksperci YASUMI z myślą o problemach, z jakimi skóra boryka się latem, zwłaszcza gdy wyjeżdżasz na wakacje. Choć dla ciebie to bardzo przyjemny okres, dla niej wyjątkowo wymagający i po powrocie warto ją wesprzeć dodatkowymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Zabieg S-Skin rozpoczyna się od oczyszczenia skóry z makijażu, sebum, kurzu, wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych. Starannym, a jednocześnie delikatnym, by nie osłabiać jej naturalnej warstwy hydrolipidowej. Następnie za pomocą kawitacyjnego peelingu usuwane są martwe komórki naskórka. Na tak odświeżoną skórę aplikowana jest ampułka z witaminą C, a jej działanie spotęgowane jest infuzją tlenową. Na zakończenie czeka cię relaks z maską algową.

Wszystkie etapy zabiegu S-Skin prowadzą do przywrócenia idealnego poziomu nawilżenia skóry, odżywienia jej, dotlenienia, ukojenia podrażnień, wzmocnienia naczynek i zabezpieczenia przed działaniem wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest gładka, elastyczna, jędrna, promienna.

Cena zabiegu na twarz wynosi 220 zł.

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Sanofi uruchamia specjalny program dla pracowników chorych na raka

Pełne wynagrodzenie przez rok, elastyczny czas pracy, wsparcie społeczne i psychologiczne. Koncern farmaceutyczny Sanofi uruchamia specjalny program dla swoich pracowników chorych na raka „Cancer & Work: Acting Together”.