Weź udział w konkursie! Zostań #kobietąfloslek!

Weź udział w konkursie! Zostań #kobietąfloslek!

Z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu 25-lecia, Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK wpadło na pomysł zorganizowania konkursu, dzięki któremu bliżej pozna panie, dla których tworzy kosmetyki.

Kim są panie sięgające po produkty FLOSLEK? W jaki sposób dbają o siebie? Czym się zajmują na co dzień? W jaki sposób spędzają wolny czas? Jakie mają hobby? Co czyni je szczęśliwymi? Zamiast zastanawiać się, czy jesteście romantycznymi marzycielkami, domatorkami czy niezależnymi i przebojowymi perfekcjonistkami, weźcie udział we wspólnej zabawie zaplanowanej na cały rok.

Szukamy wśród was Kobiety FLOSLEK. Napiszcie nam kilka słów o sobie i o tym, dlaczego uważacie się za Kobietę FLOSLEK. Jestem bardzo ciekawa natury kobiet, które sięgają po nasze produkty. Czy udaje nam się trafić w wasz gust? Czy spełniamy oczekiwania i potrzeby waszej skóry? Z niecierpliwością czekać będę na zgłoszenia do #kobietafloslek – deklaruje Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Co miesiąc do wygrania są dwie nagrody finałowe dla #kobietfloslek – urządzenia VisaPure Advanced SC5370/10 do pielęgnacji skóry twarzy i ciała marki Philips oraz 10 zestawów kosmetyków FLOSLEK. Historie laureatek nagród finałowych zostaną opublikowane na stronie www.floslek.pl, aby stały się one inspiracją dla innych pań. Bo każda z nas jest inna, wyjątkowa – ma swoje pasje, upodobania, sposoby pielęgnacji, życiowe idee. I to jest piękne!

Szczegóły akcji #kobietafloslek na FB https://www.facebook.com/floslek/ oraz na stronie https://www.floslek.pl/kobieta-floslek.html

1 Comment

  1. Kobieta Floslek to taka, która dzień zaczyna z serią Floslek i kończy z Floslek:):):)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Fundacja Iskierka wyposażyła zabrzański szpital dziecięcy w sprzęt za 1,2 mln zł

Szpital Kliniczny nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w