V Forum Serce Pacjenta w Poznaniu pod patronatem Healthy & Beauty

V Forum Serce Pacjenta w Poznaniu pod patronatem Healthy & Beauty

Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i koniecznie zaplanujcie udział w tym wydarzeniu. 30 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się V Forum Serce Pacjenta. Redakcja Healthy & Beauty jest jednym z jego patronów medialnych.

Forum Serce Pacjenta jest jedynym w Polsce cyklicznym wydarzeniem edukacyjnym skierowanym do pacjentów kardiologicznych, ich bliskich, a także wszystkich osób zainteresowanych profilaktyką, diagnostyką i terapią schorzeń układu krążenia. Integruje organizacje pacjenckie skupiające osoby z chorobami sercowo-naczyniowymi. Co bardzo ważne, jest organizowane co roku jako integralna część Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Forum Serce Pacjenta to doskonała okazja, aby wziąć udział w interaktywnych warsztatach edukacyjnych i pokazach pierwszej pomocy, uzyskać porady dotyczące zdrowego stylu życia, w tym prawidłowego żywienia, spotkać się z najwybitniejszymi w Polsce kardiologami. Podczas Forum Serce Pacjenta odbywać się będą liczne panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych ekspertów, prezentacje organizacji działających na rzecz pacjentów i co ważne, bezpłatne konsultacje i badania diagnostyczne, z których można będzie skorzystać za darmo i bez skierowania.

Już dziś zachęcamy was do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp na nie jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja elektroniczna dostępna pod adresem https://sercepacjenta.pl/#rejestracja. Mimo że od V Forum Serce Pacjenta dzielą nas jeszcze ponad 2 miesiące, warto już teraz przejrzeć jego program i się na nie zarejestrować.

Jako patron V Forum Serce Pacjenta będziemy zamieszczać materiały edukacyjne i na bieżąco informować was o wszystkim, co wydarzy się podczas tego wyjątkowego spotkania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w miejscu pracy?

"To nie jest zawód dla kobiet", "Może zajmij się czymś łatwiejszym, to zbyt trudne dla ciebie", "Masz za małą wiedzę i umiejętności", "Nie dasz rady, nie nadajesz się". Takie zdania słyszą na początku swojej kariery kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w tej branży?