Tusz pobudzający rzęsy do wzrostu

Tusz pobudzający rzęsy do wzrostu

Innowacyjny tusz INVEO nadaje rzęsom lśniący czarny kolor. Znacząco je wydłuża, pogrubia i podkręca, sprawia, że stają się wyraziste. Jednak na tym jego rola się nie kończy.

Tusz do rzęs INVEO polskiego producenta, firmy Coloris, zawiera bowiem składniki dbające o kondycję rzęs oraz czynnik stymulujący ich wzrost. Odpowiedniemu doborowi składników zawdzięczać można jego wielostronne działanie.

  • Kiełki soi, pszenicy, ekstrakt z tarczycy bajkalskiej i arginina – hamują wypadanie rzęs, stymulują ich wzrost, znacząco poprawiają kondycję włosków, dzięki czemu rzęsy stają się gęściejsze i grubsze.
  • Woski pszczeli, ryżowy, carnauba, a także witamina E i pantenol chronią rzęsy przed wysuszeniem.
  • Silikonowe polimery nadają im niezwykły połysk.
  • Składniki filmotwórcze je wydłużają.

Aplikacja tuszu jest bardzo wygodna. Dobrze zaprojektowana silikonowa szczoteczka dokładnie rozczesuje włoski, zapobiega ich sklejaniu i jednocześnie równomiernie nanosi tusz na rzęsy.

Tusz INVEO jest trwały, nie kruszy się, nie obsypuje, łatwo go zmyć preparatami do demakijażu oczu. Jego zaleta jest również cena – 24,99 zł/8 ml. Można go kupić w sklepie internetowym https://coloris.sklep.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.