TRESemmé – fryzury prosto z New York Fashion Week

TRESemmé – fryzury prosto z New York Fashion Week

Marka TRESemmé od ponad 10 lat jest głównym partnerem w kategorii pielęgnacji włosów New York Fashion Week, jednego z największych międzynarodowych wydarzeń modowych na świecie. Nie inaczej było również w tym roku.

Główna stylistka TRESemmé Justine Marjan i jej zespół, korzystając z całej gamy profesjonalnych produktów TRESemmé, stworzyli najmodniejsze fryzury na pokazy m.in. takich projektantów jak  Naeem Khan, Rodarte, czy Carolina Herrera. W tym roku wśród fryzur królowały delikatne warkocze, naturalne fale i upięcia z efektem lustra.

W portfolio TRESemmé znajdują się następujące produkty:

  • Lakier do włosów TRESemmé Freeze Hold – szybko schnąca formuła, która chroni włókna przed działaniem wilgoci, zapewniając mocne utrwalenie fryzury. Lakier zapewnia ochronę nawet do 24 godzin, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem zawsze wtedy, gdy Twój wygląd musi być perfekcyjny. Nawet wymagające koki i upięcia są możliwe do wykonania bez obciążania włosów, bo TRESemmé Freeze Hold nie skleja i nie usztywnia ich pasm. Włosy pozostają miękkie i elastyczne, a Twoja fryzura doskonała nawet przez cały dzień!
  • Lakier do włosów TRESemmé Extra Hold – zapewnia efekt długotrwałego utrwalenia fryzury z dodatkową ochroną przed elektryzowaniem się. Lakier do włosów TRESemmé Extra Hold utrwala fryzurę i chroni przed działaniem wilgoci, a jego formuła nie zlepia pasm. Dzięki temu Twoja fryzura będzie lepiej chroniona przed puszeniem się, a włosy pozostaną miękkie i miłe w dotyku. Mocny lakier do włosów nie skleja kosmyków, a jego szybko schnąca formuła zapewnia nawet do 24 godzin ochrony przed elektryzowaniem.
  • Lakier do włosów TRESemmé Ultimate Shine Hold – posiada mocną i szybko schnącą formułę, która nie skleja, ani nie usztywnia włókien. Skutecznie chroni włosy przed wilgocią oraz pomaga kontrolować puszenie i elektryzowanie nawet przez cały dzień. Ultralekka formuła sprawia, że włosy pozostają miękkie i przyjemne w dotyku. Idealny, by kreować gładkie fryzury z ponadprzeciętnym połyskiem!
  • Pianka do włosów TRESemmé Volume & Lift – lekka,pomaga stylizować włosy i zapewnia im trwałe uniesienie już od nasady. Profesjonalna formuła dodaje włosom objętości i pozwala ułożyć fryzurę tak, jak tego oczekujesz. Jednocześnie nie obciąża pasm, dzięki czemu Twoja stylizacja nabiera wyrazistego charakteru, a pasma pozostają miękkie i pełne naturalnej objętości. TRESemmé Volume & Lift to doskonałe rozwiązanie dla włosów z tendencją do opadania, które potrzebują prawdziwego uniesienia!
  • Suchy szampony TRESemmé Fresh & Clean – jeśli nie masz czasu na umycie głowy tradycyjnym szamponem, użyj suchego szamponu w sprayu. Pozwoli Ci zachować świetny wygląd i uczucie świeżości na dłużej, nawet gdy nie masz czasu na prysznic. Suchy szampon to idealna dla wszystkich typów włosów formuła o świeżym, cytrusowym zapachu, która nie pozostawia białego osadu na włosach. TRESemmé Fresh & Clean  nadaje fryzurze objętości i sprawdzi się także w przypadku włosów z tendencją do przetłuszczania się.
  •  Suchy szampon TRESemmé Voluminous Lock – jest wygodnym i szybkim sposobem na natychmiastowe odświeżenie i ożywienie włosów bez użycia wody. Jego formuła pomaga unieść włosy u nasady, dodaje im objętości i nie pozostawia widocznych, białych śladów na włosach. To doskonałe rozwiązanie, by dodać swoim włosom objętości pomiędzy myciami!

Koszt każdego lakieru do włosów i suchego szamponu to 24,99 zł/250 ml, a pianki do włosów – 24,99 zł/300 ml.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny. Kto zdobył ją w tym roku?

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trafi w tym