Maybelline N.Y. ma oficjalną make-up artist. To ulubiona makijażystka polskich gwiazd

Maybelline N.Y. ma oficjalną make-up artist. To ulubiona makijażystka polskich gwiazd

Klaudia Jóźwiak – autorka setek makijaży przygotowanych na potrzeby sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych i programów telewizyjnych, została oficjalną make-up artist marki Maybelline New York.

Klaudia Jóźwiak tworzyła do tej pory makijażowe kreacje dla wielu polskich gwiazd. Wśród nich są Anna Lewandowska, Doda i Agnieszka Kaczorowska, ale lista pań znanych z pierwszych stron gazet, których jest ulubioną makijażystką, jest znacznie dłuższa.

Official make-up artist marki Maybelline New York pracuje przy najważniejszych kampaniach fashion & beauty w Polsce. Często występuje również w roli eksperta w popularnych programach telewizyjnych, a praca na backstage’u przy ich tworzeniu to jej codzienność. W swojej pracy odważną ekspresję łączy z elegancką klasyką. Jest prekursorką graficznej kreski. Doskonale interpretuje makijażowe trendy. Podstawą w jej pracy są lekkie, najlepiej płynne kosmetyki, które doskonale stapiają się ze skórą, pozwalają budować stopień krycia bez efektu maski i jednocześnie podkreślają jej naturalny glow. Klaudia Jóźwiak udowadnia, że delikatny make-up może gwarantować spektakularny efekt.

– Klaudia jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych make-up artist w Polsce. Jej prace doskonale wpisują się w wartości marki Maybelline New York, takie jak aspiracyjny charakter czy bycie trendsetterem na rynku. Bliski kontakt ze światem makijażu w Polsce i za granicą daje zarówno Klaudii, jak i marce Maybelline New York, nieskończenie wiele możliwości rozwoju i kreowania wspólnie nowych trendów jako oficjalna Makeup Artist Maybelline New York! – ocenia współpracę Honorata Guzińska, Group Brand Manager American Brands w L’Oréal.

– Czeka nas kolejny rok owocnej współpracy z marką Maybelline New York! Już nie mogę doczekać się realizacji wszystkich działań, które wspólnie zaplanowaliśmy! Stay tuned! – mówi Klaudia Jóźwiak.

Klaudia Jóźwiak przygotowała już pokaz makijażowych trendów na drugą edycję MNY Music Stories, która odbyła się 13 kwietnia w budynku Focus w Warszawie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.