“Szybka akcja” w Rossmannie. Co środę do zgarnięcia inny artykuł w promocji

“Szybka akcja” w Rossmannie. Co środę do zgarnięcia inny artykuł w promocji

Fot. materiały prasowe

“Szybka akcja” w Rossmannie to propozycja dla łowców okazji. W każdą środę będą mogli zdobyć vouchery na ulubione produkty w aplikacji Rossmann PL.

Co tydzień w środę od godz. 18.00 do zgarnięcia inny artykuł w promocyjnej cenie. Ilość voucherów jest limitowana, więc obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Odrobina frajdy w środku tygodnia? Nadchodzi “Szybka akcja” w Rossmannie. Sprawdź swój refleks i zgarnij voucher na ulubione produkty. W każdą środę do zdobycia vouchery na bestsellery i absolutne perełki z oferty Rossmanna. Co tydzień rabat na inny produkt

– zachęca biuro prasowe Rossmanna.

“Szybka akcja” jest kierowana do członków Klubu Rossmann. Konieczne jest posiadanie zainstalowanej na smartfonie najnowszej wersji aplikacji Rossmann PL. Vouchery można wykorzystać jedynie przy kasach w drogeriach stacjonarnych. Uwaga! “Szybka akcja” nie obejmuje Rossmann GO.

Użytkownicy aplikacji Rossmann PL w każdą środę na stronie głównej zobaczą dedykowany “Szybkiej akcji” banner i przycisk “Chcę to!”. Po jego wybraniu niezbędna jest akceptacja regulaminu “Szybkiej akcji” oraz ponowne potwierdzenie chęci zdobycia vouchera.

Spiesz się i zdobywaj atrakcyjne rabaty!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w miejscu pracy?

"To nie jest zawód dla kobiet", "Może zajmij się czymś łatwiejszym, to zbyt trudne dla ciebie", "Masz za małą wiedzę i umiejętności", "Nie dasz rady, nie nadajesz się". Takie zdania słyszą na początku swojej kariery kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w tej branży?