Jesteś w Klubie Rossmann? Zgarnij kupon -50% na produkty Czujesz Klimat?!

Jesteś w Klubie Rossmann? Zgarnij kupon -50% na produkty Czujesz Klimat?!

Fot. materiały prasowe

Tylko do najbliższej środy (7 listopada) potrwa w Rossmannie akcja promocyjna -50% na produkty Czujesz Klimat? Każdy użytkownik aplikacji Rossmann PL, który jest członkiem Klubu Rossmann, może aktywować jednorazowy kupon promocyjny. Rabatem objętych jest aż 3,5 tys. produktów!

Kupon uprawniający do wzięcia udziału w akcji promocyjnej -50% na produkty Czujesz Klimat wyświetla się na stronie głównej aplikacji Rossmann PL, a także w profilu użytkownika.

Rabat 50% nalicza się od ceny regularnej produktu oznaczonego logotypem Czujesz Klimat?. Promocją objęte są pierwsze 2 sztuki tego samego, czyli posiadającego taki sam numer katalogowy artykułu. Każdy kolejny przelicza się według obowiązującej aktualnie ceny – poinformowało biuro prasowe Rossmann.

Nie ma limitu sztuk produktów podczas jednej transakcji – w koszyku możemy umieścić ich dowolną liczbę. Akcja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych (również przy korzystaniu z Rossmann GO) oraz w drogerii internetowej.

Inicjatywa Czujesz Klimat?

Czujesz Klimat? – to pytanie ma nas zachęcić do refleksji: co wspólnie możemy zrobić dla dobra planety, bo „To, co dobre, dobrze jest robić razem”. Rossmann ułatwia klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów, oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem Czujesz Klimat?, a na stronie www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące:

  • naturalny, przyjazny skład;
  • dobre dla środowiska opakowanie;
  • bardziej zielona produkcja.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.