Gdańsk. Le Collet, modowa marka Mai Bohosiewicz, otworzyła kolejny butik

Gdańsk. Le Collet, modowa marka Mai Bohosiewicz, otworzyła kolejny butik

Le Collet, modowa marka założona w 2018 r. przez aktorkę i influencerkę Maję Bohosiewicz, otworzyła swój drugi już butik stacjonarny.

Nowo otwarty butik Le Collet otwarto w miniony weekend w Gdańsku przy ul. Stara Stocznia 8/3. Podobnie, jak w warszawskim sklepie, mieszczącym się przy ul. Mokotowskiej, można w nim znaleźć szeroką gamę ubrań dla kobiet, uzyskać porady stylistyczne, a także miło spędzić czas w designersko urządzonej przestrzeni. Cała oferta dostępna jest również za pośrednictwem sklepu e-commerce.

Le Collet oferuje odzież, która powstaje z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych m.in. z Włoch. Tym, co dodatkowo ją wyróżnia, jest wyjątkowe wzornictwo i kroje, które można nazwać ponadczasowymi.

– Przez ostatnie miesiące nasze działania skupiały się głównie nad planowanym otwarciem kolejnego butiku. Bardzo się cieszę, że już mogę do niego zaprosić klientki. Drugi sklep stacjonarny Le Collet to duży krok w rozwoju naszego biznesu. Jednym z naszych celów jest zwiększanie dostępności oferowanych przez naszą markę produktów oraz wzrost naszego potencjału sprzedażowego. I właśnie w tym ma pomóc nowa lokalizacja — mówi Maja Bohosiewicz, właścicielka marki Le Collet, której konto na Instagramie obserwuje niemal 200 tys. osób.

Jak podkreśla Maja Bohosiewicz, od lat stara się przekazywać wszystkim kobietom to, że ubranie może dodawać im pewności siebie, ale dopiero w parze z ich osobowością tworzy wartościową całość. – Klientki wierzą w moją markę i ufają nam nie z powodu tego, że są to ubrania od Mai Bohosiewicz, ale ze względu na ich unikatowość i bardzo dobrą jakość. Dziś Le Collet to prężnie działająca firma z niesamowitym zespołem, w którym tak naprawdę ja jestem tylko dodatkiem — dodaje.

W planach Le Collet jest rozszerzenie asortymentu o modę męską i dziecięcą oraz biżuterię.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Bioderma Sensibio — poznaj moc miceli

Rynek produktów do oczyszczania twarzy i demakijażu zrewolucjonizowała woda micelarna, która zastąpiła żel, mleczko i tonik. W czym tkwi tajemnica produktów micelarnych Bioderma Sensibio?