Sephora jest już gotowa na święta

Sephora jest już gotowa na święta

Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Coroczne spotkanie Sephory, na którym z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem prezentowane są bożonarodzeniowe nowości marek obecnych w perfumeriach tej sieci, zgromadziła jak zwykle tłumy dziennikarzy zajmujących się urodą.

Dzień otwartych drzwi Sephory, zatytułowany “Christmas beauty park”, to najlepsza okazja, aby zapoznać się z nowymi zapachami, kosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała, jesienno-zimowymi trendami w makijażu i akcesoriami służącymi do jego wykonania. Na miejscu można zbadać stan i typ swojej cery, zmienić uczesanie, pomalować paznokcie, sprawdzić na własnej skórze, jak działają produkty zachwalane przez znane marki. To również doskonały moment, aby dowiedzieć się, co takiego wyjątkowego przygotowują na tegoroczną gwiazdkę dla swoich klientów.

A biorąc pod uwagę zaprezentowaną dzisiaj ofertę, każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie miał większego problemu z wyborem prezentu dla swoich bliskich.

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.