ScarŻel Plus na nieestetyczne blizny

ScarŻel Plus na nieestetyczne blizny

Może być pamiątką po niefortunnym upadku z roweru, zadraśnięciu przez gałąź, ugryzieniu przez psa, oparzeniu, trądziku czy wreszcie operacji. Blizna to coś, co wygląda nieestetycznie, a jest bardzo powszechne.

W leczeniu blizn warto sięgać po preparaty, które w swoim składzie zawierają cenne esencje z roślin leczniczych. Wyciągi z roślin działają ujędrniająco, poprawiają wygląd skóry, regenerują tkanki i odbudowują kolagen, który odpowiada za odnowę komórek skóry i jej elastyczność, a także zmiękcza i wygładza blizny.

ScarŻel Plus PNN Pharmaceuticals (ok. 25-35 zł/19 g) to żel, który zawiera wyciągi aż z siedmiu roślin leczniczych. Wśród nich są m.in.::

wyciąg z cebuli – pomaga w prawidłowym układaniu się włókien kolagenowych. Uelastycznia, spłaszcza i powoduje zblednięcie blizny, zmiękcza jej tkanki, przyspiesza jej regenerację. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie podczas gojenia się rany;

wąkrotka azjatycka – w indyjskiej medycynie naturalnej należy do najważniejszych roślin leczniczych. Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej wpływa korzystnie na proces leczenia rany, stymuluje jej dojrzewanie poprzez produkcję kolagenu typu I i zmniejszanie reakcji zapalnej;

wyciąg z owoców rokitnika – działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i regeneracyjnie. Przyspiesza gojenie ran, poprawia koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia. Przywraca sprężystość oraz zmniejsza szorstkość skóry.

Bogaty w wyciągi z roślin ScarŻel Plus pomoże również zregenerować skórę po zabiegach, takich jak radioterapia, peelingi mechaniczne i chemiczne, a także po zabiegach z użyciem lasera czy po oparzeniu. Terapię z zastosowaniem żelu można przeprowadzić we własnym domu. Wystarczy zadbać o chwilę odprężenia, wykonując delikatny masaż, który jednocześnie zwiększa pielęgnacyjne działanie preparatu. Poczucie komfortu zapewni lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja żelu o łagodnym zapachu.

W pozbyciu się niechcianych blizn ważna jest konsekwencja – ScarŻel Plus należy stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem), przez co najmniej trzy miesiące.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

„Lidlomix” tańszy aż o 500 zł, ale tylko przez trzy dni!

Tylko od 12 do 14 czerwca użytkownicy aplikacji