Artistry Flora Chic – subtelność i elegancja

Artistry Flora Chic – subtelność i elegancja

- Nowości
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

 

To zapach, który z jednej strony odzwierciedla niewinność, a z drugiej  luksus. Idealnie pasuje do kobiet lubiących elegancję, zwiewność i szyk.

Artistry Flora Chic Eau de Parfum opracowali perfumiarze z prestiżowego Flavours and Fragrance House of Givaudan, mającego ponad 250-letnie doświadczenie w kreowaniu najbardziej pożądanych zapachów świata. W ogrodach, wśród tysięcy róż, narodził się pomysł stworzenia kwiatowej kompozycji, uwodzącej cytrusowymi nutami francuskiej klementynki oraz delikatnością i słodyczą róży bułgarskiej. Ich aromat uzupełnia egzotyczny zapach esencji ylang ylang z Madagaskaru.

Dopełnieniem tego wyjątkowego zapachu jest stylowy flakon, będący połączeniem starannie dopracowanych 20 elementów szkła ze złotym korkiem wyściełanym materiałem w kształcie taborecika i otulonym jedwabną wstążką. Ponoć nad jego wykonaniem pracuje jednocześnie 28 osób!

art_florachic_silo_hero-300dpi

Sugerowana cena tej kompozycji wynosi 308 zł za flakon o pojemności 50 ml.  To nowość od firmy Amway – pierwsza na rynku woda perfumowana marki Artistry.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Choroby krwi nie mogą czekać na koniec pandemii!

W dobie pandemii SARS-CoV-2 robimy, co trzeba, aby