Ruszyła nowa akcja Rossmanna. Otwórz apkę i odbierz kupon!

Ruszyła nowa akcja Rossmanna. Otwórz apkę i odbierz kupon!

Ruszyła nowa akcja Rossmanna skierowana do użytkowników aplikacji Rossmann PL. Wystarczy wybrać w niej odpowiedni kafelek i uśmiechnąć się do smartfona, aby zdobyć “Kupon za uśmiech”.

Na użytkowników aplikacji Rossmann PL zarejestrowanych w Klubie Rossmann czekają kupony rabatowe z bardzo atrakcyjnymi promocjami: 1+1, 2+1 lub 2+2. Żeby je zdobyć, wystarczy wybrać odpowiedni kafelek w apce i uśmiechnąć się do własnego smartfona. Po chwili wyświetli nam się informacja o specjalnej ofercie.

Kupon za uśmiech do zrealizowania w drogerii stacjonarnej

Kupon można zrealizować w drogerii stacjonarnej do końca danego dnia. Każdego dnia (z wyjątkiem niedziel i świąt) od godziny 6:00 można, uśmiechając się do telefonu, zdobyć nowy kupon, z innymi produktami.

Melodią “Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz”, zachęcającą do korzystania z aplikacji, jest rossmannowa wersja popularnego utworu DNCE – “Cake By The Ocean” wykonana przez znaną i lubianą rockmenkę Małgorzatę Ostrowską.

Skorzystaj z ceny z apką

Aplikacja Rossmann PL oferuje uczestnikom Klubu Rossmann również „Cenę z apką” – promocyjne ceny na wybrane, specjalnie oznaczone produkty. Należy ich szukać na półkach, w aplikacji i na stronie internetowej. Żeby kupić wybrany produkt w niższej cenie, wystarczy zeskanować aplikację przy kasie, skorzystać z zakupów z funkcją Rossmann GO (w pełni samoobsługowe zakupy w drogerii) lub zrobić zakupy w drogerii internetowej Rossmann.

Warto zaglądać do rossmannowej aplikacji codziennie. Wkrótce pojawią się tam kolejne niespodzianki dla naszych klientów

– informuje biuro prasowe sieci drogerii Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.