Rusza wakacyjna loteria Klubu Natura

Rusza wakacyjna loteria Klubu Natura

Fot. Valkea

Już w najbliższy czwartek (2 sierpnia) w drogeriach Natura startuje wakacyjna loteria. Z okazji 2. urodzin programu lojalnościowego na posiadaczy karty Klubu Natura czeka aż 7,5 tys. nagród. Główną jest Toyota Yaris Hybrid.

Promocja skierowana jest do wszystkich uczestników programu Klub Natura, którzy od 2 do 31 sierpnia br. zakupią dowolne produkty za minimum 35 zł. Po okazaniu karty lojalnościowej Klub Natura otrzymają zdrapkę, którą należy zarejestrować na stronie: www.loterianatura.pl

Każde zgłoszenie to szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród, takich jak: roboty kuchenne Bosch, sokowirówki Zelmer, suszarki Philips czy prostownice do włosów marki Rowenta.

Wśród loteryjnych zdrapek znajdą się również takie, które gwarantują nagrody natychmiastowe. Wymieniając zwycięską zdrapkę bezpośrednio w kasie, nasz sklepowy koszyk może powiększyć się m.in. o kosmetyki do włosów marki Schwarzkopf lub karty upominkowe drogerii Natura. Zdrapka kryjąca nagrodę natychmiastową również może brać udział w grze o nagrodę główną – samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid. Wystarczy zarejestrować ją na stronie loterii.

Urodzinowa loteria potrwa do końca sierpnia. Jednak uczestnicy programu lojalnościowego przez cały rok mogą korzystać z ofert Klubu Natura. Dzięki niemu, za każde wydane 5 zł klubowicze otrzymają 10 punktów natura, a uzyskaną sumę punktów mogą wymieniać na wybrane przez siebie nagrody.

Szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie www.loterianatura.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.