Robiąc zakupy w tej drogerii, pomagasz podopiecznym 3 organizacji

Robiąc zakupy w tej drogerii, pomagasz podopiecznym 3 organizacji

Robiąc zakupy w drogeriach stacjonarnych lub przez stronę internetową Super-Pharm, gromadzisz punkty w programie lojalnościowym. Możesz je przekazać na pomoc rzeczową dla 3 organizacji charytatywnych.

Pomaganie jest super! – to hasło towarzyszy klubowiczom Super-Pharm, którzy w zeszłym roku przekazali aż 4 483 325 punktów na organizacje charytatywne. Punkty zostały wymienione na darowizny rzeczowe dla 3 organizacji charytatywnych: Fundacji Rak`n Roll, Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? oraz Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. W ramach tej pomocy udało się podarować ponad 5600 produktów chemii gospodarczej, środków higieny osobistej i kosmetyków do pielęgnacji!

– W Super-Pharm wierzymy, że pomaganie nie tylko jest super, ale naprawdę jest ważne. Dlatego w ramach Klubu umożliwiamy zbieranie punktów, które niosą realną pomoc. Każda złotówka przeznaczona na zakupy w drogeriach Super-Pharm to 1 punkt. Wszystkie punkty zgromadzone w Klubie możecie przekazywać na rzecz wspieranych przez nas organizacji charytatywnych. To właśnie dzięki Waszym punktom Super-Pharm zapewnia realne wsparcie potrzebującym! Pomaganie jest super! – podsumowuje akcję Marta Romanowicz reprezentująca program lojalnościowy Klub Super-Pharm.

Aby zachęcić do przekazywania swoich punktów na rzecz potrzebujących, Super-Pharm nagrało specjalny film podsumowujący projekt. Można zobaczyć go na stronie superpharm.pl, YouTube, a wkrótce będzie dostępny również w aplikacji.

Dla organizacji pożytku publicznego każda pomoc rzeczowa ma znaczenie – zwłaszcza gdy w czasie inflacji wzrosły wszystkie koszty ich prowadzenia. Wystarczy mały gest, by pomóc
im funkcjonować. Zbierając punkty w czasie zakupów, możemy zamienić je w darowiznę
na pomoc rzeczową.

– Punkty zbierane w Klubie Super-Pharm są ważną pomocą dla organizacji takich jak nasza. Dzięki temu, że je przekazujecie, otrzymujemy od Super-Pharm pomoc rzeczową niezbędną do wspierania dzieci chorych na nowotwory oraz ich rodziny. Dziękuję i zachęcam do jak najczęstszego przekazywania punktów w Klubie Super-Pharm na rzecz organizacji pomocowych – dodaje Rafał Różewicz, specjalista ds. komunikacji i promocji Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Agnieszka Mirowska, kierowniczka projektu „Łeb do Słońca” w Rak`n Roll, zwraca również uwagę na aspekt psychologiczny takiej pomocy. – W trakcie choroby i leczenia onkologicznego złe samopoczucie fizyczne łączy się ze słabą formą psychiczną. Zatroszczenie się o swoje ciało, zadbanie o wygląd poprawia samopoczucie, dodaje mnóstwo energii i motywuje do działania! Produkty, które otrzymaliśmy od Super-Pharm, wykorzystaliśmy między innymi podczas rak’n’rollowych warsztatów pielęgnacyjnych i makijażowych. To czas, gdy nasze podopieczne mogą oderwać się od codzienności związanej z chorobą i leczeniem. Spotkanie z kobietami o podobnym doświadczeniu ma w sobie również element wspólnotowy i terapeutyczny – dużo łatwiej jest przechodzić przez chorobę, gdy nie jest się w tym doświadczeniu samotnie. Z otrzymanych produktów stworzyliśmy także urodzinowe upominki dla podopiecznych programu “Łeb do Słońca!”. Okazały się ogromną niespodzianką, sprawiły wiele radości i były powodem wzruszeń. Wszyscy podopieczni programu otrzymali też paczki ze środkami czystości i artykułami higienicznymi. To duża pomoc w chorobie, bo odciąża budżet domowy i wspiera w codziennym życiu — mówi Agnieszka Mirowska.

Jedna z podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll podkreśliła, jak ważne są z pozoru małe gesty w trakcie leczenia. – Kosmetyki, które otrzymałam od fundacji, dały mi siłę do wyjścia z łóżka, pomalowania się i odzyskania kobiecości w trudnym czasie choroby, nawet jeśli musiałam przebywać w domu. Warsztaty makijażowe, w których wezmę udział, pomogą mi w tym jeszcze bardziej! Kosmetyki do pielęgnacji, które dostałam na urodziny, były trafione w dziesiątkę, a przesyłka ze środkami czystości była realną pomocą. Dzięki niej nie musiałam kupować produktów potrzebnych w domu, a zaoszczędzone pieniądze mogłam przeznaczyć na leczenie onkologiczne – mówi Anna, podopieczna programu “Łeb do Słońca!”.

Do podziękowań przyłącza się Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”, która pomaga osobom po ciężkich urazach, w śpiączce.

Każda złotówka wydana w drogeriach Super-Pharm to 1 punkt w Klubie. Warto o tym pamiętać i przekazywać punkty na organizacje charytatywne po zalogowaniu się w aplikacji mobilnej Super-Pharm lub na stronie wwww.superpharm.pl/klub/charity.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.