Pure Foundation Fund – stypendium dla położnej

Pure Foundation Fund – stypendium dla położnej

Do 30 września przyjmowane są zgłoszenia do Pure Foundation Fund – stypendium dla położnej. Zwyciężczyni otrzyma 5 tys. zł.

Pure Foundation Fund to plebiscyt organizowany przez WaterWipes. Jego celem, jak poinformowano na stronie organizatora, jest “docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia – wspaniałych bohaterów i bohaterek, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę”.

W tym roku odbędzie się już druga polska edycja tego plebiscytu. Organizator zaprasza pracowników sektora medycznego do nominowania położnej lub pielęgniarki, która wyróżnia się swoją pracą i działaniem, zapewniając pacjentkom wyjątkową opiekę i wsparcie podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym.

Jeśli pracujesz w sektorze ochrony zdrowia i znasz kogoś, kto według ciebie zasługuje na wyróżnienie w plebiscycie, zgłoś jego kandydaturę. Organizatorzy zachęcają do nominowania kolegów i koleżanek bądź nawet siebie samego. Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/pure-foundation-fund-2023 do 30 września.

– Na położną, której praca otrzyma najwyższe noty, czekać będzie jednorazowe stypendium w wysokości 5 tysięcy złotych. Laureat zostanie także poproszony o wskazanie placówki medycznej, która otrzyma dofinansowanie w takiej samej kwocie na wsparcie zadań związanych z ciążą, noworodkiem lub opieką poporodową — poinformowano nas w biurze prasowym WaterWipes.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.