Prezent walentynkowy last minute

Prezent walentynkowy last minute

Fot. materiały prasowe

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla ukochanej czy ukochanego? Kup charytatywnego lizaka z Rossmanna.

Lizak będzie słodkim upominkiem dla bliskiej osoby, a zarazem działaniem na rzecz innych, bowiem cały dochód ze sprzedaży lizaków firma Rossmann przekaże dla podopiecznych Szlachetnej Paczki.

Są słodkie, odpowiednie dla osób uczulonych na gluten czy laktozę, a do tego stricte walentynkowe – w kształcie kolorowych serduszek i spirali. Do wyboru są cztery różne wzory.

Lizaki walentynkowe przygotowała Manufaktura Cukierków, zostały ręcznie wykonane. Jeśli jesteś ciekaw/ciekawa jak się je robi, koniecznie obejrzyj ten filmik! KLIK  

„Koszt lizaka to 5 zł, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na przygotowanie Szlachetnych Paczek dla podopiecznych Stowarzyszenia Wiosna. Zgłaszanych potrzeb jest wiele i często są one bardzo podstawowe, bo chodzi m.in. o ciepłą odzież, buty, rzeczy niezbędne do funkcjonowania domu czy węgiel do jego ogrzania” – poinformowała Zofia Kociołek, specjalista ds. Public Relations w firmie Rossmann.

Charytatywną akcję „Podziel się MIŁOŚCIĄ” z lizakami w roli głównej sieć drogerii Rossmann organizuje już po raz czwarty. Trzy poprzednie edycje zakończyły się wielkim sukcesem: dzięki klientom udało się wesprzeć mniej zamożne rodziny produktami o wartości ponad 1 mln zł.

„Wierzymy, że także w tym roku uda się nam wspólnie zebrać 300 tys. zł” – powiedziała Zofia Kociołek.

Lizaki można kupić we wszystkich stacjonarnych drogeriach Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny. Kto zdobył ją w tym roku?

Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trafi w tym