Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Kup voucher i spełnij czyjeś marzenia

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Kup voucher i spełnij czyjeś marzenia

Fot. Pixabay.com

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę, bo masz wrażenie, że twoi bliscy mają już wszystko? W życiu nie liczą się dobra materialne, ale możliwość realizacji najskrytszych marzeń, więc do dzieła.

“Spełnianie marzeń jest proste” – to motto firmy Wyjątkowy Prezent, która od 15 lat spełnia marzenia Polaków. Co proponuje w tym roku?

Prezenty dla miłośników adrenaliny

Czy twój przyjaciel lubi, gdy w jego życiu dzieje się coś szalonego? Wyjątkowy Prezent przygotował ogromną ofertę przeżyć dla fanów mocnych wrażeń. Skok na bungee, a może sesja w symulatorze lotu? Niech przekona się na własnej skórze, jak to jest poczuć swobodę niekończącej się wokół przestrzeni.

A jeśli osoby z twojego otoczenia wolą przygodę motoryzacyjną, z pewnością nie zawiedzie ich przejażdżka Ferrari ulicami miasta. Ponad 400 koni mechanicznych mocy zrobi na nich wrażenie. Ekstremalnych doznań dostarczy też Walk in The Sky, czyli zejście po pionowej, blisko 40-metrowej ścianie budynku. Do tego istnieje możliwość utrwalenia przeżycia, by móc do niego wracać dzięki pamiątkowemu filmowi z pokonania trasy.

Prezenty dla podróżników

Jeśli bliskie ci osoby wolą podróże, to wiedz, że Wyjątkowy Prezent posiada w swojej ofercie setki pomysłów dla fanów zwiedzania.

Pary ucieszą się z relaksującego weekendu SPA, a jeszcze bardziej z tygodnia spędzonego w górach. A jeśli niestraszne im są wysokość i pozytywny dreszczyk adrenaliny, koniecznie zaproponuj im Noc na Skale z Widokiem na Śnieżkę. Kilkanaście godzin spędzonych pod namiotem zapewni adrenalinę, która do tej pory dostępna była wyłącznie dla profesjonalnych sportowców.

Masz w rodzinie singla? Wybierz dla niego lub dla niej voucher na weekendową szkołę przetrwania. To nie tylko dobra zabawa i trwałe wspomnienia, lecz przede wszystkim praktyczne warsztaty.

A rodzinę wyślij na wspólny wypoczynek w Rezydencji nad Jeziorem Pestkownica. Weekend spędzony na terenie malowniczej Puszczy Drawskiej bez wątpienia wpłynie na zacieśnienie więzi.

Prezenty dla zapracowanych

W obecnych czasach nie wszyscy mogą sobie jednak pozwolić na długie wyjazdy. Jednak dla zapracowanych osób Wyjątkowy Prezent również przygotował wspaniałe przeżycia. W przypadku wielu z nich nie trzeba nawet wychodzić na zewnątrz. Osoby lubiące aktywny wypoczynek zachwyci Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie, która pozwoli przenieść się w inny wymiar i poczuć dawkę emocji wśród szerokiej oferty gier. Bliscy stawiający na rozwój z pewnością ucieszą się z bogatej oferty kursów: od projektowania wnętrz przez lekcje wizażu i coachingu aż po szkolenia z biegania i tenisa. Wśród prezentów online nie brakuje nawet warsztatów kulinarnych i… ucieczki z escape roomu.

A jeśli to wszystko to wciąż za mało, z pomocą przychodzą gwiazdy. Czy jest osoba, której nie zachwyciłyby życzenia od Borysa Szyca i Roberta Lewandowskiego?

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. Kolacja w ciemności, degustacja trunków, odprężający pobyt w spa czy jazda za kierownicą Ferrari to tylko drobna część oferty, którą posiada. Znajdziecie tu ponad 8500 pomysłów na prezent, które zrealizować można na terenie całej Polski. Vouchery Wyjątkowego Prezentu są ważne aż 3 lata. Szalony skok ze spadochronem, kolacja w otoczeniu rekinów, demolowanie aut Monster Truckiem… Wyjątkowy Prezent — spełnianie marzeń jest proste.

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.