Polubisz balsam do ust o smaku ulubionego deseru

Polubisz balsam do ust o smaku ulubionego deseru

Balsamy deserowe marki Laura Conti chronią usta przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, odżywiają, ujędrniają i koją stany zapalne. Ich stosowanie jest tym przyjemniejsze, że smakują jak pyszne desery.

Balsamy mogą uzależniać, na szczęście można stosować je bez żadnych ograniczeń. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz, słońce. Odżywiają, uelastyczniają, koją stany zapalne. Utrzymują usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszaniu się naskórka i jego pierzchnięciu.

W skład nowej linii balsamów do ust marki Laura Conti wchodzi pięć produktów:

  • LAURA CONTI deserowy balsam do ust Panna Cotta – formuła tego balsamu jest bogata w mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Balsam jest pełen apetycznego aromatu włoskiego deseru Panna Cotta.
  • LAURA CONTI deserowy balsam do ust Mleczna Czekolada – zawiera mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Pachnie i smakuje jak pyszna mleczna czekolada.
  • LAURA CONTI deserowy balsam do ust Cola Zero – ma w swoim składzie mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Pełen jest pysznego aromatu coli.
  • LAURA CONTI deserowy balsam do ust Guma do Żucia – formuła balsamu składa się z cennego mleczka bawełnianego oraz oleju z awokado z dodatkiem apetycznego aromatu owocowej gumy do żucia.
  • LAURA CONTI deserowy balsam do ust Mleczko kokosowe – zawiera cenne mleczko bawełniane oraz olej z awokado, a także pyszny aromat mleczka kokosowego.

Koszt każdego balsamu to 4,34 zł/4,8 g. Można je kupić w sklepie internetowym https://coloris.sklep.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Zanieczyszczenie powietrza zwiększa ryzyko zachorowania na raka. Którego?

Zanieczyszczenie powietrza drobnym pyłem zawieszonym (PM2.5, PM10 i